כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

חברה ספרדית לניהול ציי רכב רכשה מערכות איתור ומיגון לאופנועים שפיתחה ספטרוטק הישראלית

22/06/2008

היקף העסקה בשלב הראשון כחצי מיליון יורו ובמסגרתה יותקנו המערכות שפותחו בישראל  בעשרות אלפי אופנועים שמנויים על שרות ניהול ציי הרכב של החברה בספרד ובעתיד גם בחברה הבת שלה בברזיל

חברת NPCT מספרד, העוסקת במתן שירותים לניהול ציי רכב, רכשה מערכות איתור ומיגון לאופנועים שפיתחה ספטרוטק הישראלית. היקף העסקה כחצי מיליון יורו, בשלב הראשון ובמסגרתה יותקנו המערכות שפותחו בישראל  בעשרות אלפי אופנועים שמנויים על שרות ניהול ציי הרכב של החברה בספרד ובעתיד גם בחברה הבת שלה בברזיל.

המערכת, שנרכשה, הינה מערכת איתור ומיגון לשוק הדו-גלגלי – אופנועים וקטנועים. המערכת, שפותחה במרכז הפיתוח של ספטרוטק בישראל, משלבת יחידת מיגון אזעקה המגינה על האופנוע מפני גניבה ויודעת לספק התראה אף על ניסיונות גניבה.

יחידת המיגון משולבת במערכת איתור ומיקום,שפותחה אף היא בספטרוטק, היושבת על גבי תשתית סלולרית, באמצעותה ניתן לקבל הודעת SMS לגבי מיקום האופנוע ולאתר, בזמן אמת, אירוע גניבה. לאחר קבלת ההתראה על ניסיון גניבה ניתן יהיה לאתר את מיקום האופנוע הגנוב באתר אינטרנט יעודי.  המערכת משולבת כרטיס אקטיבי RFID המאפשר זיהוי המשתמש וכן מפעיל ומנטרל את מערכת המיגון באופנוע באופן אוטומטי עם התרחקות הרוכב.

בנוסף, תשלב ספטרוטק את המערכות שנרכשו עם גלאי תאונה מיוחד, שיודע להתריע למרכז בקרה על תאונה אפשרית, כשהאופנוע מגיע לזווית מסויימת. בעת קבלת ההתראה ישלח המוקד, אותו מפעילה החברה הספרדית, צוות הצלה למקום התאונה.

מנחם קלצ'קין, מנכ"ל ספטרוטק מוסר: "לספטרוטק מספר הסכמים דומים עם חברות לניהול ציי רכב בקנדה, הונגריה, מכסיקו, במדינות הבלטיות, חוף השנהב, ניגריה ועוד. "

אודות ספטרוטק

חברת ספטרוטק , מפתחת ומייצרת מערכות למיגון רכב נגד גניבה מזה כ-20 שנה. מוצרי החברה מופצים בישראל וברחבי העולם. בין השאר מותקנים אמצעי המיגון המתוחכמים של החברה הן במגזר הפרטי והן במגזר ציי הרכב כגון: ניו-קופל, SIXT, אלדן, הרץ, טרפיק ועוד. החברה קשורה במיזמים בינלאומיים שתכליתם מרכזי בקרה לניהול ציי רכב באמצעות פלטפורמות סללואריות. לאחרונה דיווחה החברה על הקמת מרכזי שליטה בבודפשט, צ'כיה, מקסיקו ומוסקווה.

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.