כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

ITCom מתרחבת ונכנסת לתחום מיקור חוץ של תשתיות מחשוב לארגונים גדולים ובינוניים

22/06/2008

חברת ITCom מכריזה השבוע כי היא נכנסת לתחום מיקור חוץ לשירותי IT. במסגרת זו, תנהל החברה עבור חברות וארגונים את כל מערך המיחשוב שלהם במודל BPO.

ITCom עוסקת במתן שרותי ייעוץ, ליווי והטמעת מערכות מידע בכלל ומערכות CRM ו-ERP בפרט.  החברה מתמחה בבניית אסטרטגית מערכות מידע לצורך מימוש האסטרטגיה העסקית של הארגון והטמעת מערכות אלה בפועל. עם לקוחותיה  נמנים: אורקל, יבמ, הג'וינט, , אמדוקס, אונ' בן גוריון,אונ' ת"א, , טבע, ארנסט אנד יאנג, ועוד. התחום  החדש, עליו מכריזה החברה היום,  יכלול מתן פתרונות מחשוב מערכתיים, מתן שירותי תמיכה ותחזוקה שוטפים ומיקור חוץ של מערכות ממוחשבות, רשתות, אחסון, אבטחת מידע, גיבוי ותשתיות , תכנון ארכיטקטורה וליווי העסק עד למיצוב וייצוב תשתית המחשבים החדשה כולל שירותי Help Desk לתמיכה במערכות חומרה, תוכנה ורשתות, פתרונות אבטחת מידע ומכירת חומרה ומחשבים של היצרנים המובילים בשוק.

אמיר עמרי, מנכ"ל משותף בחברת ITCom מוסר: "החלטנו להרחיב את סל השירותים, אותו אנו מציעים ללקוחותינו, מתוך הבנה של מכלול צרכי ה-IT הארגוניים והאפשרות ליצור תמונה רחבה ומקיפה של הפתרונות המתאימים לכל ארגון. כיוון שאנו מבינים שלכל ארגון יש אסטרטגיה עסקית ושיווקית ספציפית, אנו מביאים גם את אסטרטגיית מערכות המידע באופן ייחודי – כזה שישרת בצורה הטובה ביותר את מטרותיו העסקיות של כל ארגון. במסגרת זו נערוך בחינה של תשתיות מערך המחשוב בארגון ושל נקודות התורפה ונייעץ לשיפור הביצועים."

החטיבה החדשה תנוהל ב- ITCom על ידי משה בודיק, והיא תספק יעוץ לתשתיות מחשוב פנים וחוץ ארגוניות כולל בנייה תכנון תחזוקה והקמה של רשתות של ארגונים. הקמת ותחזוקת בסיסי נתונים ושרתי דואר. תכנון, הטמעה, ותחזוקה של רשתות מחשבים בארגונים קטנים וגדולים. שרתי דואר, שרתי בסיסי נתונים במערכות מבוססות windows.

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.