כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

סימנטק מכריזה על שדרוג משמעותי לפתרון אוטומציית תהליכי הציות שלה

23/06/2008

הפתרון מספק יכולות למכן תהליכי ציות IT מרכזיים במטרה להפחית את הסיכון לנכסי המידע ולהפחית עלויות של ניהול הציות

סימנטק הכריזה בכנס Symantec Vision 2008 שהתקיים בשבוע שעבר בלאס וגאס, על שדרוג משמעותי לפתרון אוטומציית תהליכי הציות (Compliance) שלה,Symantec Control Compliance Suite 9.0, בתמיכה של יוזמות משטר IT (Governance), סיכונים וציות (IT GRC) בתוך ארגונים גלובליים.

Symantec Control Compliance Suite 9.0 מספק ללקוחות את היכולת למכן תהליכי ציות IT מרכזיים במטרה להפחית את הסיכון לנכסי המידע שלהם, ולהפחית את העלויות של ניהול הציות.

יותר ויותר הנהלות IT נדרשות לתיאום עם יעדים עסקיים במסגרת תקציבים מתכווצים, ומנהלים עסקיים הדורשים מה- IT להשיג ציות לתקנות פנימיות וחיצוניות, תוך ניהול האיזון העדין של סיכון מול תשואה. אוטומציית תהליך ציות הנה המפתח לעמידה בדרישות אלה באופן חסכוני ובר-קיימא.

"יותר ממחצית מזמן הצוות שלי מבוזבז על איסוף מידע כדי להוכיח ציות לתקנות חוקיות. בשימוש בפתרון  Symantec Control Compliance Suite 9.0כחלק מאסטרטגיית IT GRC שלנו, מיכנו תהליכים כדי למנוע סיכוני IT ולשפר יעילות", אמר ג'יוי גופלקרישנן, סמנכ"ל טכנולוגיות מידע בבנק HDFC. "גישתה מבוססת הסיכונים של סימנטק לאוטומציית ציות למדיניות, נותנת לנו פתרון מלא הממכן תהליכים עיקריים, ומדווח על הנכסים הקריטיים ביותר שבסיכון עבור טיפול הולם".

על ידי שילוב של הערכת סיכוני IT ויכולות ציות לפתרון משולב, סימנטק עוזרת ללקוחות לשפר תיאום בין ציות IT ותהליכים עסקיים. Symantec Control Compliance Suite 9.0 מאפשר ללקוחות להטמיע כיסוי מקצה לקצה של מחזור חיי ציות ה- IT המחזק את נהלי IT GRC שלהם – מהגדרת מדיניות מתאימה מבוססת על תקנות חוקיות, דרך הערכת בקרות IT לטיפול בפערים, ולבסוף יצירת דוחות מפורטים.

מערך Symantec Control Compliance Suite 9.0 מציע אופציות הטמעה גמישות וסקלאביליות עבור תשתיות IT הגדולות והמורכבות ביותר בעולם. הוא מספק כיסוי גלובלי עבור תכני רגולציה, מסגרות ותקנים לנהלים מומלצים. הגרסה החדשה של הפתרון, שיהיה זמין בסתיו 2008, תתמוך בהערכת בקרות IT עבור המגוון הרחב ביותר של פלטפורמות IT, כמו גם ביכולות הערכת סיכונים המאפשרות זיהוי מהיר וטיפול בנכסי מידע הנתונים לסיכון הגדול ביותר בארגון.

כמודול חדש של מערך Control Compliance Suite 9.0 מאפשרתSymantec Security Information Manager 4.6 לארגונים לאסוף, לאחסן ולנתח יומן רישום נתונים, כמו גם לנטר, לתעדף ולהגיב לאירועי אבטחה. כתוצאה מכך, יכולים צוותי אבטחה לנטר באופן יזום סיכונים לנכסי ה- IT שלהם בזמן אמת, ולעמוד בדרישות ציות סביב תגובה לאירועים וניהול יומן מעקב. מודול זה מציג תמיכה לדומיינים (מתחמים) רבים ועונה לצרכים של הארגונים וספקי שירותי אבטחה הגדולים ביותר.

*******
סימנטק הנה מובילה גלובאלית באספקת פתרונות אבטחה, אחסון וניהול מערכות, שנועדו לסייע לארגונים וצרכנים לאבטח ולנהל את המידע שלהם. סימנטק, שהמטה שלה ממוקדם בקופרטינו, קליפורניה, פועלת ביותר מ- 40 ארצות. מידע נוסף זמין בכתובת www.symantec.com.

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.