כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

דרבן השקעות מקבוצת פישמן בחרה במערכת SAP Business One לניהול המידע העסקי

23/06/2008

המערכת של SAP כוללת פתרון של Menahel4U לניהול נדל"ן מניב– Property One, היקף העסקה כחצי מיליון שקלים

חברת SAP הודיעה היום כי חברת דרבן השקעות מקבוצת פישמן בחרה להטמיע את מערכת ה-ERP המתקדמת SAP Business One. המערכת שתוטמע בדרבן כוללת את Property One, פתרון אשר נכתב מעל פלטפורמת ה- SAP לניהול נדל"ן מניב ואשר פותח ע"י חברת Menahel4U, שותפתה העסקית של SAP בישראל. דרבן השקעות עוסקת בתחום הנדל"ן המניב וייזום ופיתוח מקרקעין בארץ ובחו"ל. בעקבות הטמעת המערכת תבוצע התייעלות בניהול המידע העסקי על לקוחות החברה, הנכסים והחוזים שמקשרים ביניהם, כולל טיפול בדרישות תשלום, קריאת מונים, ניהול ריביות והלוואות, ארנונה, הכרה בהכנסה, רכוש קבוע ודיווח מעמיק לגבי זמינות ותפוסת הנכסים והכל במערכת ה-SAP.

יורם יוסף, סמנכ"ל שיווק ונכסים בדרבן השקעות: "דרבן השקעות מחזיקה ומנהלת נכסים להשכרה בהיקף של מאות אלפי מ"ר. הבחירה במערכת SAP Business One ובפתרון של Menahel4U לניהול נדל"ן מניב נועדה לייעל את מערך ניהול המידע בדרבן, לחסוך במשאבי החברה ולאפשר לכל הרמות בארגון ליהנות מנגישות מרבית לכל הנתונים בזמן אמת".

סתוית נבון, מנהלת פעילות ארגונים קטנים ובינוניים ב-SAP בישראל: "דרבן השקעות מקבוצת פישמן מצטרפת היום לחברות מובילות מתחום הנדל"ן המניב שכבר הטמיעו SAP Business One. אני בטוחה כי השילוב של פלטפורמת SAP עם מודול Property One יסייע לדרבן לשמור ולחזק את מעמדה בתחום".

אודות SAP

SAP היא החברה המובילה לפתרונות תוכנה עסקיים. כיום משתמשים למעלה מ-46,100 לקוחות ביותר מ-120 מדינות ביישומי SAP – החל מפתרונות ייחודיים הנותנים מענה לצורכי ארגונים קטנים ובינוניים ועד לפלטפורמות מקיפות לארגונים בינלאומיים. באמצעות פלטפורמת ה-SAP NetWeaver, המהווה מנוע לחדשנות שמאפשר צמיחה עסקית, מסייעים הפתרונות של SAP לארגונים בכל הגדלים ברחבי העולם לשפר קשרי לקוחות ושיתופי פעולה, וכן להגביר את יעילות שרשרת האספקה והפעילות העסקית. מערכי הפתרונות של SAP תומכים בתהליכים העסקיים הייחודיים של יותר מ-25 תעשיות, כולל היי-טק, קמעונאות, שירותים פיננסיים, מוסדות בריאות והמגזר הציבורי. ל-SAP חברות-בת בלמעלה מחמישים מדינות, והיא נסחרת בבורסות שונות בעולם, ביניהן NYSE והבורסה של פרנקפורט תחת הסמל SAP.

SAP Manage

SAP Manage היא חברה בת בבעלות מלאה של SAP AG. החברה הנה הנציגות העסקית של SAP בישראל והזרוע השיווקית של SAP Business One, פתרון הדגל של SAP לשוק הארגונים הקטנים והבינוניים (שוק ה-(SME. SAP Business One נמכר ומיושם במעל 3,000 ארגונים בארץ וביותר מ-17,700 ארגונים ב-40 מדינות ברחבי העולם. ל-SAP רשת של למעלה מ-1,000 שותפים עסקיים בישראל ובעולם, אשר מתמחים במכירה, יישום והטמעה של SAP Business One בקרב הלקוחות. כמו כן, מהווה SAP Manage מרכז בינלאומי של SAP לשירותי תמיכה והדרכה ל- SAP Business One, המספקים תמיכה טכנית ללקוחות החברה בישראל והדרכות בתחומים שונים ללקוחות SAP Business One.

אודות Menahel4You

חברת Menahel4You, שנוסדה בשנת 1997 ע"י רון אלג'מוב, הנה חברה מובילה במתן פתרונות כוללים לעסקים בסביבת SAP Business One, ופועלת בשותפות עסקית עם SAP Manage . חברת Menahel4You מציעה ללקוחותיה פתרונות להרחבת יכולות ה-SAP Business One ומאפשרת פונקציונליות והתאמה מרבית של המערכת לצורכי הלקוח. המקצועיות והמיומנות שמאפיינת את Menahel4You מבוססת על ניסיון רב בפיתוח בסביבת SAP Business One וידע מעמיק בפיננסים, Billing, שירות, רכש ו-CRM ומאפשרת ביצועים ייחודיים בסטנדרטים בינלאומיים. בין לקוחות החברה ניתן למנות את: וריפון (ליפמן), ג'רוזלם פוסט, גילת סאטקום, השטיח המעופף, דן אנד ברדסטריט, דויד שילד, וואלה שופס, המכון הישראלי לייצוא, תדהר בנייה ומוקד אמון.

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.