כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

בינת תקשורת מחשבים התקינה והטמיעה בחברת החשמל מערכת מתקדמת לניטור סיבים אופטיים בעלות כוללת של כ-2 מיליוני ₪

23/06/2008

המערכת תספק מעקב תמידי אחר איכות ותקינות הסיבים האופטיים הפזורים לאורך מדינת ישראל
 

בינת תקשורת מחשבים התקינה והטמיעה בחברת החשמל מערכת ניטור לסיבים אופטיים (OMNS מתוצרת חברת JDSU).

המערכת תעניק לחברת החשמל אפשרות למעקב תמידי אחר איכות ותקינות הסיבים האופטיים הפזורים לכל אורך מדינת ישראל,  בהיקף כולל העולה על 2,500 ק"מ.

השימוש במערכת, שעלותה הכוללת כ- 2 מיליון ₪, יאפשר הורדת עלויות התפעול, קיצור משכי תיקון תקלות והגברת אבטחת הרשת, כך שבזמן תקלה או ירידה מגמתית בביצועים, תתקבל התרעה בזמן אמת. התרעה זו תופיע במיקום מדויק על גבי מפות GIS ותצלומי אוויר, והדבר יאפשר טיפול קונקרטי ומהיר.

בנוסף מציעה המערכת בסיס נתונים המסוגל לאגור מידע לגבי כלל האלמנטים המקושרים לרשת. כך ייווצר תיעוד מתמשך של רשת הסיבים האופטיים; ובכלל זה הסיבים, נקודות חיבור ומבנים, לקוחות, וכן שירותים המסופקים על גבי כל סיב וסיב.

מערכת ה- ONMS – Optical Network Management System תאפשר ניהול מרכזי ויעיל של מערך התמסורת בחברה, בכך שתתמשק לתת-מערכות ניהול אחרות הקיימות בחברת החשמל.

יוסי שנק, מנהל יחידת קשר ואלקטרוניקה ארצית בחברת החשמל, אומר: "מערכת ניטור הסיבים האופטיים שסופקה על-ידי בינת תקשורת מחשבים היא אחת מהמערכות הפרואקטיביות והמודרניות המופעלות על-ידי יחידת קשר ואלקטרוניקה ארצית במטרה לשפר את איכות שרותי התקשורת ללקוחות בחברת החשמל; ותורמת במישרין או בעקיפין לשיפור בזמינות, איכות ועלות המערכות בחברה."

שלומי שני, מנהל הלקוח בבינת, אומר: "הבחירה של אנשי חברת החשמל במערכת זו ובאינטגרציה מלאה מצד בינת, מבטיחה בקרה מתקדמת וניטור מלא על מערך התמסורת של חברת החשמל הפרוש לכל אורכה ורוחבה של מדינת ישראל. שיתוף הפעולה המוצלח עם גורמי חברת החשמל הביא להשקה חלקה, תוך עמידה ביעדי תקציב וזמן של המערכת במתקני החברה."

על בינת תקשורת מחשבים

בינת תקשורת מחשבים - חברת האינטגרציה המובילה, משלבת את כל האלמנטים הנדרשים להצלחה. מאז הקמתה בשנת 1975, צברה בינת מוניטין רב כשותף הטוב והאמין ביותר לפתרונות תשתית כוללים כחברה בעלת הסמכת תקן ISO 9001:2000, מתמחה בינת במתן מגוון מקיף של פתרונות מקצה לקצה בטכנולוגיה מתקדמת ושירותים מקצועיים המספקים מענה לצרכים הדינמיים של קהילת ה-ICT בישראל ובעולם.

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.