כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

שידורי הספורט של הקיץ: הנוער מעדיף בצורה ניכרת את היורו על פני האולימפיאדה וגמר ה N.B.A

25/06/2008

מסקר שערכה הרשת החברתית shin1 בקרב 525 בני נוער עולה כי נערות מעדיפות דווקא את האולימפיאדה

נתוני הרייטינג של שידורי היורו משתקפים בדפוסי הצפייה של הנוער, שמעדיף לצפות בטורניר הרבה יותר מאשר במשחקי סדרת הגמר של ה N.B.A ובשידורי האולימפיאדה.

כך עולה מסקר שערכה הרשת החברתית www.shin1.co.il לבדיקת הרגלי הצפיה של הנוער באירועי הספורט הגדולים של הקיץ. מהסקר, שנערך בקרב 525 בני נוער בגילאים 12-18 עולה עוד כי נערות מעדיפות, במידה ניכרת, לצפות באולימפיאדה. ב shin1 אומרים כי להרגלי הצפיה של הנוער חשיבות רבה למפרסמים בתקופות אלה.

בנים ביורו, בנות באולימפיאדה

תוצאות הסקר מראות על יתרון מובהק של היורו על פני שני אירועי הספורט האחרים. 58.4% מהנשאלים גילו עניין בשידורי היורו, יותר מאשר האולימפיאדה (22.2%) וסדרת הגמר של ה N.B.A (19.4%) יחדיו.

לצד העניין הניכר בשידורי היורו מתבלטת גם ההעדפה המפתיעה של האולימפיאדה, אירוע שעוד לא החל ובמרכזו ענפי ספורט הרחוקים מהציבור הרחב, על פני סדרת גמר ה N.B.A, ספורט פופולרי בהרבה. סיבה משמעותית להעדפת האולימפיאדה נעוצה ככל הנראה בהבדל המגדרי.

רוב המתעניינים בשידורי האולימפיאדה (53.4%) הן נערות. מתוך המתעניינים בשידורי ה N.B.A, לעומת זאת, כשליש בלבד (37.2%) הן נערות, לעומת כמעט שני שליש נערים (62.7%).

לדברי טל צבי נתנאל, סמנכ"ל השיווק של קבוצת אתרים המחזיקה ברשת shin1: "הנתונים הללו חשובים למי שמפרסם בהקשר של ספורט, עבורו גם הנוער בכלל וגם נערות בפרט מהווים קהל יעד משמעותי."

shin1 – הרשת החברתית הגדולה בישראל לבני נוער

הרשת  החברתית לנוער  "shin 1" הינה חלק מ"קבוצת אתרים בע"מ" המתמקדת בתמיכה ופיתוח אתרים ואפליקציות לרשת האינטרנט. הרשת הוקמה לפני 7 שנים ע"י משה קורן והפכה במרוצת השנים לרשת חברתית לבני נוער הפעילה בישראל. עפ"י מחקר "קומסקור" עולה כי הרשת החברתית "שין 1" זוכה ל- 12.4% מפלח שוק הגולשים בישראל. מספר החברים של אתר "שין 1" עומד על למעלה ממיליון בני נוער עם יותר מ- 500,000 כניסות שונות בחודש.

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.