כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

בכירים מברזיל, תורכיה ותאילנד מגיעים לתערוכת הביטחון הישראלית הבינ"ל סקיוריטי ישראל 2008 המתקיימת השבוע

25/06/2008

תערוכת הביטחון ואבטחה Security Israel 2008, תתקיים השנה, זאת הפעם ה-22 בגני התערוכה בת"א, בין ה 24-26 ביוני, 2008.

התערוכה עוסקת בתחומי הביטחון המיגון והאבטחה, ומשתתפות בה כ100  חברות ישראליות ונציגי 40 חברות מחו"ל ומאורגנת על ידי חברת הכנסים סיגמא טים. במקביל לתערוכה יתקיים במכון היצוא סמינר בנושא "הועידה הבינלאומית לביטחון המולדת", אשר יתמקד השנה בנושא היערכות כוחות הביטחון והציבור לשעת חירום (Emergency) ושנועדה להרחיב את מוטת היצוא של אמצעי אבטחה ומיגון.
 

תערוכת "סקיוריטי ישראל" הינה אירוע בינלאומי, המושך אליו מבקרים מקצועיים מתחומי המיגון והאבטחה בישראל ובעלי תפקידי מפתח מחו"ל. במהלך 22 השנים האחרונות חושפת התערוכה חידושים ופיתוחים טכנולוגים בתחומי הביטחון השונים, החל ממערכות מיגון אזרחית בסיסית וכלה במערכות מיגון צבאיות. 'סקיוריטי ישראל' הינה האירוע המשמש מנוף לקידום הייצוא הביטחוני של מדינת ישראל.

משרד התמ"ת באמצעות נציגיו המסחריים בחו"ל קיימו פעילות הכנה והצליחו לעניין גורמי מפתח מברזיל, טורקיה ותאילנד להגיע לאירוע בארץ ולקיים ביקור מקצועי בתעשיית הביטחון. ארגון המשלחות ותיאום תוכן הביקור בישראל נעשה תוך שיתוף פעולה עם המכון הישראלי  לייצוא ושיתוף פעולה בינ"ל ע"פ דרישות האורחים. 

ממינהל סחר חוץ במשרד התמ"ת, האמון על קידום המדיניות המסחרית של ישראל, נמסר כי תחום 'הגנת המולדת' בישראל הינו תחום המושך התעניינות רבה מגורמי ממשל ותעשיה מחו"ל. חברות ישראליות רבות מציעות פתרונות טכנולוגיים של מערכות פיקוד שליטה ובקרה, יעוץ ביטחוני, מיגון ואבטחה, המעניינים את האורחים המבקשים לבחון הטמעה של מערכות דומות במדינותיהם.  

בין המבקרים הזרים ישנם אורחים היוצרים עניין רב  בקרב התעשייה בארץ, בהם משלחת בכירת דרג מטורקיה. המשלחת, שבראשה יעמוד מפקד משטרת איסטנבול תהיה אורחת משטרת ישראל ומשרד התמ"ת. משטרת איסטנבול אחראית לביטחונם של 15 מיליוני תושבים. המשלחת תיפגש עם מספר חברות ישראליות העוסקות בטכנולוגיות אבטחה מיוחדות.  בין היתר יפגשו האורחים מטורקיה עם מפכ"ל המשטרה רב ניצב דודי כהן.

מברזיל יגיעו שר המדינה לביטחון פנים של מדינת ריו דה ז'נרו, יחד עם צוות ממשרדו, אשר ייפגש בין היתר עם השר לביטחון פנים אבי דיכטר. כן יגיע לביקור מזכיר ביטחון הפנים של עירית של סאו פאולו.

עוד יגיעו נשיא "התאחדות האסייתית של חברות ביטחון" המכהן גם כמנכ"ל חברת הייעוץ הביטחוני הגדולה בתאילנד יחד עם בכירים מהארגון. כמו כן יבקרו בתערוכה קניינים ואנשי רכש של טכנולוגיות מפולין ומרומניה. 

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.