כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

אסתר לבנון: "הבורסה בתל-אביב היא חלק משוק ההון הבינלאומי ואנו שמחים לשתף פעולה עם הנאסד"ק".

20/11/2007

כנס משקיעים משותף לבורסה בתל אביב ולנאסד"ק, השני במספר, יתקיים ב-27.11.07 בניו יורק. הכנס מיועד לעודד השקעות גלובליות בשוק ההון בתל-אביב ולהפגיש גופי השקעה אמריקאיים מובילים עם הצמרת העסקית הישראלית. הכנס מאפשר לחברות ישראליות הנסחרות בתל-אביב ובנאסד"ק מפגש ישיר וחשיפה בלתי אמצעית למשקיעים בינלאומיים. בין מנהלי החברות שיציגו בכנס: ארז מלצר, מנכ"ל אפריקה ישראל; ישר בן מרדכי, מנכ"ל בז"ן; אלי יונס, מנכ"ל בנק המזרחי, וכן ראשי טבע, גיוון אימג'ינג, אלביט הדמיה, צ'ק פוינט, אורבוטק, סינרון, וצורן.

הבורסה בתל-אביב ונאסד"ק עורכים כנס משותף זו השנה השנייה, בעקבות הצלחת כנס המשקיעים הקודם שהתקיים בניו-יורק בשנה שעברה. במסגרת הכנס ייערכו מצגות של החברות למשתתפים וכן פגישות  "אחד על אחד" בין ראשי החברות ומשקיעים אמריקאיים. מנכ"ל משרד האוצר, ירום אריאב, יפתח את הכנס בסקירה על כלכלת ישראל. עד כה אישרו כ-200 משקיעים את השתתפותם.

לדברי מנכ"ל הבורסה בתל אביב, אסתר לבנון, "הגלובליזציה היא מרכיב מרכזי בפעילות הבורסה ובחזונה, שיש לו ביטויים של ממש בשיתופי פעולה והסכמים עם הבורסות המובילות בעולם. אנו משקיעים משאבים רבים בחשיפת הבורסה והחברות הנסחרות בה למשקיעים הזרים ושמחים על האפשרות לקיים פעילות משותפת עם נאסד"ק, למען החברות הנסחרות והמשקיעים. פעילות זו, לצד פעילויות נוספות של הבורסה, תורמות לביסוס מעמדו של שוק ההון בישראל בשוק ההון העולמי".

ניתן לצפות בשידור חי של המצגות ביום הכנס, בכתובת: http://investors.nasdaq.com

על נאסד"ק

נאסד"ק היא שוק המניות האלקטרוני הגדול ביותר בארה"ב בו רשומות כ- 3300 חברות. יש בה יותר חברות, ובממוצע נסחרים בה יותר מניות ליום, מאשר בכל שוק אחר בארה"ב. היא בית לחברות מנהיגות בכל תחומי העסקים כולל טכנולוגיה, מסחר קמעוני, תקשורת, שירותים פיננסיים, תחבורה, מדיה וביו-טכנולוגיה. נאסד"ק היא השוק הראשוני למסחר במניות הרשומות בנאסד"ק. לאינפורמציה נוספת לגבי נסדא"ק ניתן לבקר באתר האינטרנט של נסדא"ק, שכתובתו: www.nasdaq.com, או באתר המידע של נסדא"ק: www.nasdaq.com/newsroom.

על הבורסה לניירות ערך: 

הבורסה בתל-אביב הוקמה בשנת 1953 והינה תשתית כלכלית מרכזית במשק הישראלי. הבורסה מאגדת תחת קורת גג אחת מסחר במניות, באג"ח, במק"מ ובנגזרים, וכן מבצעת את פעולות הסליקה. היא בבעלותם של חברי הבורסה - הבנקים ובתי ההשקעות הגדולים -  באמצעותם יכול כל משקיע לסחור בניירות ערך. הבורסה היא "המגרש הביתי" של מגייסי ההון בישראל. חברות ישראליות רבות מגייסות באמצעותה הון למימון השקעותיהן ופעילותן העסקית והממשלה מפריטה באמצעותה חברות ממשלתיות. הבורסה היא גם מרכז הפעילות המקומי של ציבור המשקיעים מישראל ומחו"ל,  עבורם היא מהווה זירת מסחר משוכללת לפעילות בניירות ערך. פרטים נוספים באתר האינטרנט: www.tase.co.il .

 

 
 
 

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.