כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

רשות החברות: התקבלו 13 פניות של מתעניינים בהליך מכירת אחזקות המדינה בחברה הממשלתית למדליות ולמטבעות בע"מ

20/11/2007

בהליך מכירת אחזקות המדינה בחברה הממשלתית למדליות ולמטבעות בע"מ, נרשמו 13 פניות של מתעניינים עד כה. המתעניינים הופנו לאתר רשות החברות (www.gca.gov.il) בו תואר הליך המכירה והוצג המידע הנדרש למתעניינים. הפונים שיעברו את הליך המיון יכנסו לחדר המידע בו יוצג המידע הנדרש לצורך הערכת שוויה של החברה. לאחר הכניסה לחדר המידע ייערך הליך התמחרות תחרותי בין הפונים.
בהתאם להליך שפורסם, עם קבלת כל הפניות רשות החברות ובנק ישראל יחלו בהליך מיון הפונים. כזכור, הליך הפרטת החברה למדליות החל ב-18.10.2007.

הליך המכירה מבוצע בהמשך להחלטת ההפרטה של ועדת השרים לענייני הפרטה מיום 12.8.2003. בהתאם להחלטה זו יימכרו כל מניות המדינה בחברה למדליות (100% ממניות החברה) כמקשה אחת למשקיע או לקבוצת משקיעים מהארץ ו/או מחו"ל. רוכש החברה צפוי לקבל זיכיון לתקופה של 6 שנים לשיווק המטבעות המיוחדים המונפקים על ידי בנק ישראל. בנוסף, החברה המפורטת תהיה רשאית לייצר מוצרים ומדליות עליהם מוטבע סמל המדינה, כאשר הליך אישור השימוש בסמל המדינה יעשה באופן מקוצר וייחודי לחברה.

החברה למדליות נוסדה בשנת 1961 כחברה ממשלתית בבעלות מלאה של מדינת ישראל. בנוסף לפעילות החברה בתחום שיווק מטבעות מיוחדים המונפקים על ידי בנק ישראל, מנפיקה החברה מדליות ממלכתיות והיא משווקת מגוון מוצרים ובכלל זה עתיקות, מוצרי יודאיקה, תכשיטים ומוצרי אמנות. לחברה שש חנויות, שלוש מתוכן מופעלות באופן ישיר, ושלוש מופעלות באמצעות זכיינים. מחזור המכירות של החברה בשנת 2006 עמד על כ- 17.5 מיליון ₪, והרווח הנקי עמד על 584 אלף ₪. 

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.