כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

ועידת הקניונים השנייה במלון הילטון מלכת שבא באילת בעיצומה

20/11/2007

מנהלי רשתות האופנה הבולטות בארץ מנהלות מאבק קשה על המיקומים היוקרתיים בקניונים המרכזיים בארץ. כך עולה מפאנל מיוחד שעסק בנושא בועידת הקניונים השניה שנערכת במלון מלכת שבא באילת. אלי קידר, מנכ"ל זארה ישראל, קרא להתדיינות משותפת בנוגע למחירי השכירות של הרשתות הגדולות בקניונים ואמר "יש ציפייה למערך יחסים הוגן בין מנהלי הרשתות לקניונים, מחירי השכירות לא הוגנים מכשילים את הרשתות וכשלון שלנו זה כשלון של הקניון".

גידי גולדפינגר, זכיין לי קופר בישראל, מתח ביקורת חריפה על תופעת דמי הפינוי בקניונים. גולדפינגר קרא למנהלי הקניונים להלחם בתופעה של סחר במקומות אטרקטיביים לדבריו, קיימת תופעה של בעלי עסקים שנכנסים לקניונים במטרה לסחור במקומות הללו ובמחירים מופקעים לרשתות ולעסקים גדולים. עוד ביקר גולדפינגר את ריבוי החנויות מענפים מסוימים הפוגעים בתמהיל של החנויות. "אין צורך ב-15, חנויות הלבשה תחתונה בקניון אחד, להנהלת הקניון אחריות לתמהיל החנויות בו." מנגד, התייצב מנכ"ל קבוצת קניוני עזריאלי, פאר נדיר, וביקש מגולדפינגר להשאיר את החלטות  בנושא התמהיל והניהול למנהלי הקניונים.

מנכ"ל המשביר החדש לצרכן, רמי שביט, הצהיר כי היעד של הרשת הוא להכפיל בשלוש שנים הקרובות את המחזור השנתי של המשביר ולהגיע ל- 5 מיליארד ₪ בשנה את מחזור המכירות השנתי. לדבריו, למשביר החדש קיימת היום היכולת הבלעדית בשוק להכניס מותגים בינלאומיים חדשים וזאת לנוכח כמות הסניפים, השטחים הגדולים והמיקומים האטרקטיביים הקיימים שברשותם. 

 

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.