כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

לפי נתוני הלמ"ס:בשלושת החודשים אוגוסט- אוקטובר 2007 נרשמה עלייה של 4.4% במחירים קבועים בחישוב שנתי, בסך כל המכירות של רשתות השיווק.

22/11/2007

על פי נתוני המגמה, בשלושת החודשים אוגוסט- אוקטובר 2007 נרשמה עלייה של 4.4% במחירים קבועים בחישוב שנתי, בסך כל המכירות של רשתות השיווק. זאת, בהמשך לעלייה של 7.5% בשלושת החודשים מאי-יולי 2007.

במכירות המזון של רשתות השיווק נרשמה על פי נתוני המגמה עלייה של 4.0% במחירים קבועים בחישוב שנתי בשלושת החודשים אוגוסט-אוקטובר 2007, בהמשך לעלייה של 5.2% בשלושת החודשים מאי-יולי 2007.

בחודשים ינואר-ספטמבר 2007, על פי נתונים מנוכי העונתיות במחירים קבועים, נרשם גידול של 11.7% בהיקף מכירות מוצרי הטקסטיל וההלבשה, 11.3% במוצרי בני קיימה ו- 12.3% במוצרי הקוסמטיקה, תרופות, צעצועים, ספרים, ציוד משרדי ואופטיקה הכלולים בסעיף השונות של מוצרי הצריכה. מכירות הדלק עלו בחודשים אלה ב-5.7%.  זאת, לעומת התקופה המקבילה אשתקד. יש לציין כי מכירות המוצרים לעיל הינן בחנויות מתמחות שאינן מוכרות מזון.

נתונים אלה, הנאספים מדי חודש מרשתות השיווק על ידי סוקרי הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, משמשים אינדיקטור לצריכה הפרטית, והם מקדימים בחודש את הנתונים של פדיון המסחר הקמעוני ממקורות מע"מ, המשמשים גם הם אינדיקטור נוסף.

 

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.