כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

פנייה לממונה על ההגבלים העסקיים ולממשלה ע"י וועד אמני ישראל: " הגבילו את בועז בן ציון השולט בכל ערוצי הטלוויזיה המסחריים והממשלתיים באמצעות עובדיו".

22/11/2007

פנייה לממונה על ההגבלים העסקיים ולממשלה ע"י וועד אמני ישראל: " הגבילו את בועז בן ציון השולט בכל ערוצי הטלוויזיה המסחריים והממשלתיים באמצעות עובדיו:מיקי חיימוביץ', רביב דרוקר, (ערוץ 10), דודו טופז, אלי יצפאן (ערוצים 2- 3), דנה ויס (ערוץ 2), ניב רסקין (גל"צ), אנסטסיה מיכאלי (הערוץ הרוסי) ורבים אחרים.

אתמול בערב (יום ד') קיבל הממונה על ההגבלים העסקיים דרישה מוועד אמני ישראל ובה הוא נקרא להגביל את פעילותו של בועז בן ציון מנהל ייצוג 1 הזכור מעסקת המליונים של מעברה של מיקי חיימוביץ' מערוץ 2 לערוץ 10.
על פי הטענות שהוצגו על ידי וועד האמנים הכולל שורה של אמנים ישראלים מובילים, בועז בן ציון, באמצעות ייצוג 1,שולט שלא כחוק בכל ערוצי הטלוויזיה וזאת מכיוון שהוא מפרנס את כל מגישיי החדשות, הבידור ממשרד אחד ומאדם אחד.
על פי הנטען ע"י וועד אמני ישראל הכולל מגוון רחב של אמנים שולט בן ציון באמצעות מורא, פחד, ותשלומים שמנים לכוכבי הערוצים, במה שנאמר בערוצי השידור, במי יופיע בערוצים אלו, וכך שולט גם במנהלי ערוצי הטלוויזיה החוששים כי יעביר את הכוכבים לערוצים המתחרים.
בדרך זאת, טוענים האמנים, מצליח בן ציון ליצור מצב שבו אין ביקורת או מהלך תקשורתי נגד מי שאינו חפץ ביקרו של בן ציון. בן ציון שולט במרבית כוכבי תקשורת, מכתיביי דעה בישראל וקובעי מדיניות צרכנית ופוליטית בישראל ועל כן פנה הוועד לממונה על ההגבלים העסקיים, לשר התקשורת אריאל אטיאס, לשר התרבות ראלב מג'אדלה, ולרוה"מ אהוד אולמרט, כדי שיפעלו לרגולציה על המונופול שיצר בן ציון בערוצי השידור. מהמכתב שהועבר הערב לממשלה ולממונה על ההגבלים, עולה כי הכח הרב המצוי בידיו של בן ציון מסכן את הדמוקרטיה הפוליטת בישראל ואת הדמוקרטיה הצרכנית בישראל. בן ציון שולט בפרנסתם של : מיקי חיימוביץ'- ערוץ 10,  דודו טופז- ערוץ 2, 3 , שרון כידון- ערוץ 2, ליהיא לפיד- ידיעות אחרונות, קובי מיידן- ערוץ 2, 10, אנסטסיה מיכאלי- הערוץ הרוסי, אלי פיניש- ארץ נהדרת- ערוץ 2 , יגאל רביד- ערוץ 1, ניב רסקין- גלי צה"ל, רן תלם- קשת, גורן אגמון- בית ליסין, אלי אילדיס- ערוץ 10 , עדי אשכנזי- ערוץ 2, ליאור אשכנזי- כל הערוצים, דודו בוסי- הארץ, יונתן גפן- מעריב, נסלי ברדה- ערוץ 10, שי גולדשטיין- רדיו ללא הפסקה, דנה ויס- ערוץ 2, רביב דרוקר- ערוץ 10 ועוד ועוד.....  
ואלו שולטים במה כולנו נחשוב כשנצביע בבחירות או נקנה כשנלך לסופרמרקט.

 

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.