כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

שר האוצר רוני בר-און נפגש עם שר האוצר הגרמני וקרא לו להגביר את מעורבות ממשלת גרמניה בהידוק הסנקציות הכלכליות כנגד איראן.

23/11/2007

שר האוצר, רוני בר-און, נפגש אתמול (יום חמישי) עם שר האוצר הגרמני, פיר סטיינברוק, לפגישת עבודה במסגרת פגישות בילטראליות שמקיים השר עם שרי אוצר ממדינות זרות. 
שר האוצר נתן סקירה כללית על הכלכלה הישראלית וביצועיה. השר התייחס בדבריו למשבר הסאב-פריים והדגיש כי חוסנה של הכלכלה הישראלית הוכח באופן בו התמודדה עם המשבר העולמי האחרון. שר האוצר שב והדגיש כי ישראל אימצה את המשמעת התקציבית כדרך חיים וכי השמירה על משמעת פיסקאלית מבססת את יציבותה של הכלכלה הישראלית לאורך זמן ומשדרת מסר אמין של חוסן ויציבות לשוק המקומי, לשווקים ולמשקיעים הזרים.

בפגישה התייחס שר האוצר לנושא האיראני ואמר כי איראן אינה רק בעיה של ישראל אלא היא איום על העולם החופשי כולו. "לגרמניה תפקיד מרכזי בחרם הכלכלי על איראן" אמר השר והוסיף כי המסר שמעבירים גורמים גרמניים לפיו יחסיהם הכלכליים עם איראן תקינים, פוגע במאמצים לבלום את מרוץ הגרעין באיראן. השר הוסיף ואמר כי גרמניה היא שחקנית מרכזית בזירה זו וכי ישראל מצפה שהגרמנים יעשו את הצעדים הנדרשים להידוק החרם הכלכלי על איראן ובידודה.

 

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.