כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

מנכ"ל מכון היצוא, יחיאל אסיה:" פוטנציאל שוק התקשורת בקזחסטן עבור היצואנים הישראליים מוערך בכ- 1.6 מיליארד דולר."

28/11/2007

יצוא התקשורת לקזחסטן הסתכם בחודשים ינואר -ספטמבר בכ- 28.7 מיליון דולר מהווה עליה של כ- 25%; מעריך –יצוא התקשורת לקזחסטן יסתכם בשנת 2007 בכ- 32 מיליוני דולרים.

במכון היצוא מציינים, כי בתשעת החודשים הראשונים של השנה גדל יצוא התקשורת לקזחסטן בכ- 25% והסתכם בכ- 28.7 מיליון דולר לעומת התקופה המקבילה אשתקד. להערכת מכון היצוא, יצוא התקשורת לקזחסטן יסתכם בשנת 2007 כולה בכ- 32 מיליון דולר, מהווה גידול של כ- 25% לעומת השנה שקדמה לה.

משלחת של 20 חברות בתחום התקשורת החלה אתמול (27 בנובמבר) את ביקורה בקזחסטן ביוזמת מכון היצוא וחברת גלובל גייט גרופ, המטרה היא יצירת שיתופי פעולה עסקיים עם חברות תקשורת קזחיות.

ממכון היצוא נמסר, כי למשלחת, בראשה עומדים פטר ורדי, international Sales Director וקורין רוטרי, מנהלת פיתוח עסקי ענף התקשורת במכון היצוא תואמו מראש כ-200 פגישות עסקיות עם מקבלי החלטות בחברות תקשורת קזחיות מובילות, שבראשן kazakhtelecom ששולט ב-49% מכלל שוק התקשורת ומועסקים בו כ- 31 אלף עובדים, K-CELL מפעיל הGSM המוביל במדינה וחברות - Ducat, Nursat, Aster. המשלחת של מכון היצוא וחברת גלובל גייט גרופ כוללת את החברות : אלווריון, נס, ראד, גילת, ECI, ראדוין, ראדוויזן, סרגון, מוביל טורנדו , EIM.Telecom, IPgallery, TELECOM, FTS, LEADCOM, MEGABRIDGE, MIND CTI, , WIRELESS EDGE MTI, SIGNIFICANT, SINTECMEDIA, WINETWORKS .

אסיה גילה, כי מספר רב של חברות תקשורת ישראליות כבר פועלות בקזחסטן ומבצעות פרויקטי תשתית בתחום התקשורת – תחום האינטרנט, הפס הרחב, ציוד תקשורת ועוד. הוא הזכיר, בין השאר, את החברות קומברס סיסטמס, טלדטה נטוורקס, ורינט מערכות, אלווריון, גילת רשתות לווין , תדיראן טלקום מערכות שפועלות בקזחסטן.

בסה"כ פועלות כיום בקזחסטן כ- 198 חברות ישראליות, גידול של כ- 34% לעומת שנה קודמת.

יצויין, כי הבנק העולמי מכיר בקזחסטן כאחת המדינות עם הכלכלה הצומחות ביותר בעולם. שוק התקשורת בקזחסטן הוא השוק המתפתח ביותר במדינה, מוערך ב-1.6 מיליארד ובשנת 2010 צפוי להגיע ל- 3 מיליארד דולר.
 

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.