כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

קבוצת קל אוטו נכנסת גם לתחום הנדל"ן: "קל אוטו פרוייקטים", החברה החדשה של קבוצת הרכב הותיקה רכשה 2 מתחמים בשווי כולל של כ- 27 מיליון ש"ח.

2/12/2007

קבוצת קל אוטו, קבוצת הרכב החמישית בגודלה בישראל, העוסקת בהשכרה, ליסינג, מכירה וביטוח כלי רכב, נכנסת לראשונה לפעילות עיסקית גם בתחום הנדל"ן. "קל אוטו פרוייקטים", החברה החדשה בקבוצת קל אוטו,  רכשה השבוע את מתחם "שגריר" באזור התעשייה בחולון, ומתחם משרדים גדול במגדלי בסר החדשים  ברמת גן. עלות הרכישות מסתכמת בכ- 27 מיליון ש"ח.

קל אוטו פרויקטים, זרוע הנדל"ן החדשה של  קבוצת קל אוטו, בצעה השבוע שתי רכישות של מתחמים בשווי כולל של 27 מיליון ש"ח. הרכישה הראשונה היא של מתחם "שגריר", הממוקם באזור התעשייה של חולון ומשתרע על פני שטח של 5.5 דונמים, אשר 2.5 דונם מתוכם הינם שטח בנוי. הרכישה נעשתה מחב' הפניקס השקעות ופיננסים.  המתחם השני אותו רכשה קבוצת קל אוטו הינו מתחם משרדים מפואר, הכולל גם מספר חנויות ומשתרע על למעלה מ- 500 מ"ר,  במגדל בסר 2 ברמת גן.

"רכישות המתחמים החדשים נועדו על מנת לאפשר את הרחבת פעילותה העסקית של קבוצת קל אוטו. הנדל"ן הוא יעד התרחבות היגיוני לעסקיה של הקבוצה, שנכנסה לאחרונה גם לתחום הביטוח" אומר שמוליק קליין, מנכ"ל קבוצת קל אוטו.

קבוצת קל אוטו, בבעלותם של שמוליק ואלה קליין, שהוקמה בשנת 1990,  עוסקת בהשכרה, מכירה, ליסינג וביטוח של כלי רכב. בין לקוחות הקבוצה ניתן למצוא את  בנק לאומי, טמפו מנפאוור, אייס, נגב קרמיקה ופקר פלדה מקבוצת אפריקה ישראל, ועוד.  לאחרונה נכנסה הקבוצה גם לתחום הביטוח, כאשר הקימה את "קלאוטו סוכנות לביטוח בע"מ" שקיבלה את אישור המפקח על הביטוח.

 

 

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.