כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

יצרני הטקסטיל מודאגים "מצונאמי" של טקסטיל שמגיע לישראל מהמזרח הרחוק.

10/12/2007

יצרני הטקסטיל מודאגים "מצונאמי" של טקסטיל שמגיע לישראל מהמזרח הרחוק. מדובר ביבוא בעיקר מסין וכן מהודו, הונג קונג, טיוואן, נפאל, סינגפור, אינדונזיה ועוד. כך נמסר מאיגוד הטקסטיל והאופנה בהתאחדות התעשיינים.
 
באיגוד הטקסטיל והאופנה בהתאחדות התעשיינים מציינים, כי בתשעת החודשים הראשונים של השנה יובאו לישראל מהמזרח יותר מ-154 מיליון פריטי לבוש מהמזרח - מדובר בגידול של 44% בכמות הפריטים לעומת התקופה המקבילה אשתקד. יבוא הטקסטיל הסתכם ביותר מ-168 מליון דולרים - גידול דולרי של כ-15% לעומת תשעת החודשים הראשונים אשתקד.
 
מניתוח הנתונים עולה כי בתוך כך גדל ביותר מפי 2 יבוא חולצות מהמזרח והוא הגיע לכ-70 מיליון חולצות בהיקף כספי של כ-69.5 מיליון דולר. מדובר בגידול דולרי של 10% לעומת תשעת החודשים הראשונים אשתקד.
 
בתשעת החודשים הראשונים של השנה יובאו מהמזרח כ-27.5 מיליון זוגות גרביים - גידול של כ-52% לעומת הכמות אשתקד. ההיקף הכספי גדל בכ-84% והסתכם בכ-10.8 מיליוני דולרים.
 
כן עולה מבדיקת איגוד הטקסטיל והאופנה בהתאחדות התעשיינים כי בתשעת החודשים הראשונים של השנה יובאו מהמזרח 30.7 מיליוני תחתונים ופיג'מות (בדומה לתקופה המקבילה אשתקד). מדובר בהיקף כספי של כ-28 מיליון דולר - גידול דולרי של 27% לעומת התקופה המקבילה אשתקד.
 
כן מתברר כי בתשעת החודשים הראשונים של השנה יובאו לארץ יותר מ-10 מיליון בגדים לתינוקות - גידול כמותי של כ-7% לעומת התקופה המקבילה אשתקד; מדובר ביבוא בהיקף של יותר מ-19.9 מיליון דולרים - גידול דולרי של כ-13.6% לעומת התקופה המקבילה אשתקד.
 
כן מתברר כי בחודשים ינואר-ספטמבר 2007 יובאו לארץ יותר מ-2.6 מיליון חזיות זאת לעומת 2.1 בתקופה המקבילה אשתקד. מדובר ביבוא חזיות בהיקף כספי של כ-3.3 מיליון דולר (בהשוואה ל-3.1 מיליון דולר בתקופה המקבילה אשתקד).
 
כן גדלה כמות יבוא הכפפות שיובאו מהמזרח ב-64%. סך הכל יובאו כ-3.9 מיליון כפפות בהיקף כספי של כ-1.8 מיליון דולר - גידול דולרי של כ-76% לעומת היקף היבוא בתקופה המקבילה אשתקד.
 
כן יובאו לארץ מהמזרח כ-7.6 מיליון סוודרים; כ-500 אלף עניבות וכ-742 אלף מעילים. 

 

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.