כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

שר האוצר, רוני בר–און: "תקציב 2008 יהיה תקציב מאוזן ואחראי הנאמן לעקרונות שקבעה הממשלה".

18/12/2007

שר האוצר, רוני בר –און, השתתף אתמול ביום עיון של אגף התקציבים במשרד האוצר. השר בר–און התייחס להעברת תקציב המדינה לשנת 2008 אשר צפוי להסתיים לקראת סוף החודש הקרוב. "אין לי כוונה להעביר תקציב בכל מחיר אלא רק תקציב מאוזן ואחראי הנאמן לעקרונות שקבעה הממשלה ושניתן יהיה לעבוד איתו גם במהלך שנת התקציב עצמה" אמר בר – און. שר האוצר הוסיף עוד כי הוא הופתע לראות שבין התוקפים את התקציב ישנם גם שותפים קואליציוניים אשר נטלו חלק ישיר ומלא בהחלטות על התוספות המשמעותיות שנקבעו בתקציב 2008 לתחום החינוך, החברה והביטחון.

בהתייחסו לשביתת המרצים אמר שר האוצר כי הדרך להגיע להסכמים עם משרד האוצר היא בהדברות ומו"מ ולא באמצעות שביתות. "הגענו עם הסתדרות המורים וארגון המורים להסכמים הוגנים ואחראיים מבלי לפרוץ הסכמי שכר קודמים במשק. אין בכוונתי להיענות לדרישותיהם המופרזות של המרצים ובכך להביא לפריצת הסכמי השכר שהושגו לא מכבר." "הצענו לסגל הבכיר הצעות נדיבות והסכם לטווח ארוך. אני קורא להם לסיים את השביתה לאלתר ולהפסיק הפגיעה בשנה האקדמית." הוסיף השר.

שר האוצר ציין באירוע את הממונה על התקציבים, קובי הבר, המסכם 14 שנים בשירות הציבורי. "קובי הבר פעל באופן עיקבי וברור במהלך ארבע השנים האחרונות כדי להבטיח שהאחריות התקציבית תהיה לדרך חיים של ממשלות ישראל" אמר בר – און. השר קידם בברכה את מחליפו של הבר, רם בלינקוב ובירך על החלטתו להצטרף לנבחרת אשר תוביל את כלכלת ישראל בשנים הקרובות. "ביחד נדע לעמוד באתגרים הרבים שעומדים בפני משרד האוצר בעתיד." סיכם השר.

 

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.