כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

משקיעי ההייטק והתעשיה באו לפגוש את בוגרי בית הספר לממציאים.

19/12/2007
בוגרי המחזור הראשון בקורס ל"רקוד עם משקיעים" של בית הספר לממציאים בשיטת שניידר קיבלו הזדמנות בשידור חי להציג את המיזם שלהם למשקיעים מנוסים ומוכרים.
אביב צידון, מנכ"לית ’זי.פי תעשיות חכמות’- אורלי זילברשטיין, מנכ"ל חברת MG Equity Partners - אמיר רווה, מייסד בית הספר לממציאים – יוסף שניידר היו הארבעה שבחנו את המיזמים במטרה לבחון השקעה במימוש ההמצאה של היזמים.
מבין עשרת המיזמים שהוצגו בפני המשקיעים נחתמו בלחיצת יד עם שניים מהממציאים יזמים עסקאות. הממציא איציק אטיאס מירושלים קיבל את ההשקעה הדרושה לו למימוש פטנט בינלאומי בתחום כלי עבודה, אטיאס מלווה על ידי המרכז הישראלי לממציאים החל משלב הרעיון ועד למימושו.
מנכ"ל המרכז הישראלי לממציאים יוסף שניידר ציין בנאום המסכם כי בית הספר לממציאים עלה שלב בכך שהוא מאפשר לתלמידיו לפגוש פנים אל פנים את המשקיעים ולאפשר להם להציג את ההמצאה שלהם למשקיעים פוטנציאלים, במילים פשוטות יותר אומר שניידר "הכסף בא לפגוש את היזמים והממציאים".
לאחרונה הצטרף יוסף שניידר לאמיר רווה לקידום פרויקט חברתי במסגרת עמותת "בונים עתיד" הפועלת לקידום מיזמים, יזמים וממציאים בפריפריה ובקרוב יתקיים האירוע הראשון באחד מישובי הדרום.
בית הספר לממציאים בשיטת שניידר פתח את שעריו בשנה האחרונה ומאז עברו בו כ 230 תלמידים, מה שהתחיל עם קורס אחד הפך במהרה לסדרה של קורסים ליזמים וממציאים. מרכז "שיאים" יחידת החוץ של אונ' תל אביב שותפה לפרויקט. "לרקוד עם משקיעים" הוא הקורס המתקדם שבו לומדים התלמידים את התהליך המתבקש כיצד להגיע אל המשקיעים ולהציג את ההמצאה והמיזם שהגו.
להערכתו של יוסף שניידר בשנת 2008 יכשיר בית הספר למעלה מ 500 בוגרים. עוד מוסיף שניידר כי המרכז הישראלי לממציאים בבעלותו מציע את הקורס במחיר מסובסד וזאת על מנת לאפשר לכל בעל רעיון לרכוש את הכלים הנכונים בדרכו למימוש המיזם.
אתר בית הספר : http://www.icschool.co.il/
הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.