כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

מורי החינוך העל יסודי יתחייבו על ביצוע תוכנית כוללת ומלאה להחזר ימי השביתה בתמורה לקבלת תשלום שכר בגין החזר שעות הלימוד שהוחסרו בימי השביתה.

20/12/2007

מורים אשר יתחייבו בפני מנהל בית הספר על ביצוע כל התוכנית, יקבלו מקדמה בגובה 50% מסך השכר שאמור להשתלם להם עבור החזר שעות הלימוד. את יתרת התשלום בגובה 50% יקבלו המורים המבצעים את התוכנית בהמשך שנת הלימודים עד למשכורת יולי 2008 (כולל), וזאת בהתאם לשעות הלימוד שיחזירו בכל חודש.

יש לציין כי מורה אשר לא יעמוד במלוא התחייבותו להחזר השעות והימים שהוחסרו בשל השביתה, ינוכה משכרו החלק היחסי של המקדמה שקיבל בגין שעות שלא ביצע בפועל.

בהתאם לתוכנית החזר ימי השביתה, יוחזרו שעות הלימוד בשתי דרכים: 27 ימים יוחזרו על חשבון ימי חופשה שתוכננו לשנת הלימודים תשס"ח, כולל ימים שנקבעו כחופשת הקיץ, כך שסיום שנת הלימודים יידחה. מורים המלמדים בכיתות י"ב, אשר תלמידיהם לא יוכלו לשהות בביה"ס בימים אלו עקב בחינות הבגרות, ישלימו את הימים החסרים במהלך שנת הלימודים. 22 ימים נוספים המהווים את יתרת שעות הלימוד שהוחסרו, יוחזרו במהלך שנת הלימודים באמצעות הארכת יום הלימודים והארכת שבוע הלימודים ביום נוסף בבתי ספר הלומדים חמישה ימים בשבוע.

ההסדר להחזרת שעות הלימוד שהוחסרו בימי השביתה הופץ למורים בחוזר מנכ"לית משרד החינוך, שלומית עמיחי, בהתאם לאמור בסעיף 4 במסמך ההבנות שנחתם בין שרי האוצר והחינוך לבין יו"ר ארגון המורים: "משרד החינוך בתיאום עם משרד האוצר יחד עם ארגון המורים יגבשו תוכנית להחזר ימים ושעות עבודה שנגרעו בשל השביתה. עם גיבוש התכנית תשולם למורים מקדמה בשיעור של מחצית מעלות השכר בגין התכנית. יתר הסכום ישולם למורים בהתאם לביצוע העבודה במשך חודש בחודשו. מורה שלא יעמוד בתכנית כאמור, תנוכה לו המקדמה משכרו השוטף".

 

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.