כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
ארכיון

שירותי הפרימיום הייחודיים של "גלובס" יוענקו למנויי "אורנג'" באופן בלעדי

27/12/2007

"גלובס", עיתון העסקים של ישראל, מחזק את שיתוף הפעולה שלו עם רשת "אורנג'". מעתה,  יעניק "גלובס" את שירותי הפרימיום שלו למנויי "אורנג'" המחזיקים ברשותם מכשיר התומך בטכנולוגיית הדור השלישי. יש לציין כי שירותי הפרימיום של "גלובס" הינם שירותים ייחודיים והם יוענקו למנויי "אורנג'" באופן בלעדי.
שיתוף הפעולה בין "גלובס" ל"אורנג'" מעניק תכנים ושירותים ייחודיים בעלי ערך רב. המדובר על תכנים הרלוונטיים לאנשי עסקים, למתעניינים בשוק העסקי ולעוסקים בשוק ההון. השירות כולל בין היתר צפייה במניות ת"א בזמן אמת, חיפוש בארכיון "גלובס", מדור נדל"ן ותשתיות ועוד. בנוסף, יינתנו גם המלצות ה"גורו" - 2 מומחי השקעות המספקים המלצות יומיות לגבי שוק ההון, כשלגולשים תינתן האפשרות להגיב על ההמלצות באמצעות מערכת טוקבק.
חיבור שירותי הפרימיום של "גלובס" לרשת הסלולארית של "אורנג'" עולה בקנה אחד עם צרכי המשתמש הזקוק למידע באופן מיידי ובכל מקום. כל מנוי יכול לבחור את החבילה המתאימה לו לפי צרכיו הייחודים.
למנויי שירותי הפרימיום תהיה גם גישה למדור הנדל"ן של "גלובס", לארכיון העיתון ולפורומים הכלכליים הנמצאים באתר שכתובתו: http://www.globes.co.il/ .
יש לציין כי אתר האינטרנט של גלובס פעיל ברשת orange כבר 6 שנים באמצעות טכנולוגיות ה- WAP, IVR, וידאו בשיתוף "גלובס T.V" ושירותי SMS.


 

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.