כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
מדור פרסומי

אנג'לים בשמי עולם הביטוח

6/01/2008

המיזם החדש טנגו, מרחיב את מושג האנג'ל (המשקיע המנוסה מתחום ההי טק שתומך בחברות סטארט אפ צעירות) אל תחום הביטוח. החברה, הפועלת לפי מודל עיסקי חסר תקדים בארץ או בעולם, משקיעה כספים בסוכנויות ביטוח קטנות ובינוניות, ומספקת להן ידע, ניסיון, ייעוץ, תמיכה כלכלית וקשרים בתחום הביטוח.

המושג אנג'ל הוא מושג מתחום ההייטק, המסמל משקיע אשר מסייע לחברות בעלות פוטנציאל להגיע למימושו על ידי השקעת משאבים חומריים ואנושיים בחברת הסטארט אפ.

לאחרונה זכה המושג להרחבה עם הקמתה של חברת טנגו, המשמשת כאנג'ל של סוכנויות ביטוח קטנות ובינוניות.

טנגו נמצאת בבעלות משותפת של כלל ביטוח ויוחנן וגנר, לשעבר סמנכ"ל בכיר ב"הראל חברה לביטוח", המשמש כיום כמנכ"ל טנגו. לוגנר חברו ד"ר משה בן אליעזר, לשעבר מנכ"ל לשכת סוכני הביטוח (ונכדו של בן גוריון), היועץ הארגוני הידוע גדי ברייר, ועוד מומחים מתחומי הביטוח, הארגון והשיווק.  ניסיונם הרב של קברניטי טנגו בתחום הביטוח הופך אותם לאנג'לים מקצועיים בתחום המביאים עימם "ערך מוסף לכסף" ובנוסף ליכולת הפיננסית שלהם מספקים לסוכנויות הביטוח בהן הם רוכשים מניות מיעוט, ידע, ייעוץ עיסקי ומקצועי, ניסיון, קשרים בתעשייה וכו'.

קהל היעד של טנגו מונה בין 2000 ל-3000 סוכניות ביטוח קטנות ובינוניות ברחבי הארץ, כאשר מושם דגש מיוחד על סוכנים הנמצאים באזורי הפריפריה.  כיום, שנה וחצי מהקמתה של טנגו, היא משמשת כאנג'ל ליותר מ- 40 סוכנויות ברחבי הארץ, המדווחים על עלייה מוכחת ברווחיותן ובמקרים רבים על מעבר מהפסד לרווח כתוצאה מההתקשרות עם טנגו. טנגו איננה מתערבת בהחלטות הסוכנים לגבי זהות חברת הביטוח איתה יעבדו.

טנגו קמה לאחר הרפורמה בפרמיות הביטוח, אשר הפרה את האיזון והסטטוס קוו שהיו לפניה בשוק הביטוח וכפתה על סוכני הביטוח התמודדות עם מציאות חדשה.

וגנר, ששימש באותה עת כסמנכ"ל בהראל ביטוח, הגיש המלצות שכללו תמיכה מוגברת בסוכנים, ומשהמלצות אלו לא התקבלו, החליט לפרוש ולהקים את טנגו בשותפות עם כלל ביטוח.

ניתן לצפות בחומרים נוספים על טנגו באתר החברה www.tango.org.il .
     

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.