כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
מדור פרסומי

חדש בישראל – חברת iGreen משיקה קו חדש של מוצרי חשמל ושליטה ידידותיים – חוסכי אנרגיה, כסף וחשמל

17/01/2008

על רקע גל הקור והשימוש ההולך וגובר באנרגיה וחשמל.

חברת  iGreen  מציעה מוצרים חסכוניים וידידותיים המאפשרים שליטה בתאורה וחשמל באמצעות שלט רחוק וגלאי תנועה וקול ומעניקים תועלות הן לצרכן הפרטי והן לצרכן העסקי
חברת iGreen , אשר הוקמה על ידי קבוצת יזמים פרטיים www.igreen.co.il, משיקה בימים אלה בישראל קו חדש וייחודי של מוצרי חשמל ושליטה ידידותיים לסביבה, הפועלים בטכנולוגיית גלי רדיו RF )אין צורך בקשר עין עם המוצר, עובר קירות) ומעניקים נוחות בבית, במשרד, במפעל ומביאים לחיסכון משמעותי באנרגיה וחשמל. 
 מוצרי החברה מאפשרים שליטה בתאורה וחשמל באמצעות שלט רחוק וגלאי תנועה וקול ומעניקים תועלות הן לצרכן הפרטי והן לצרכן העסקי המשלבים בין נוחות לחיסכון עצום בכסף ובאנרגיה.
החברה,  שהחלה לשווק את מוצריה בסניפי רשת באג, רוזנפלד, בחנויות מתמחות ובאינטרנט, מציגה קו מוצרים ייחודי וחדשני המתאים לפרטיים, חברות, ארגונים ומוסדות וכן לחשמלאים, אדריכלים, מעצבים, חברות אחזקה, חברות קבלניות ועוד.
המוצרים החדשים, הנוחים להתקנה ולשימוש, משפרים את חייהם של כולם ויחד עם זאת מעניקים פתרון ממוקד גם לאוכלוסיות עם צרכנים מיוחדים כגון שומרי מסורת והציבור הדתי, קשישים, הורים לילדים קטנים, נכים ועוד.
קו מוצרי החברה מציע:
גלאי תנועה וקול במפסק קיר - שמדליק ומכבה את האור בפיקוד אלחוטי, כשאין אף אחד באזור האור נכבה כעבור מס' דקות. האור נדלק כשמישהו מתקרב ואז גלאי הנפתח והתנועה מדליק את האור. וכן כשהגלאי מזהה קולות כמו נקישות בדלת או צפצוף רכב. האור נכבה לאחר 1-8 דקות כשאינו מזהה נועה. גלאי זה מותקן במקום המפסק הסטנדרטי, ללא צורך בשינוי תשתיות חשמל. הגלאי אידיאלי לשימוש בחדרי מדרגות, שירותים, מטבח וחדרים נוספים בהם נדרשת תאורה קבועה.
מחיר מומלץ לצרכן –  239 ₪

גלאי תנועה להתקנה בתקרה – זהו גלאי ה מדליק ומכבה את האור בפיקודו של גלאי תנועה ונפח – כשאין אף אחד באזור האור יכבה. וכשמישהו מתקרב, גלאי הנפח והתנועה מדליק את האור. אידיאלי לחדרי מדרגות, שירותים, מטבחים, חניונים ומקומות שאנשים עוברים בהם. ואין צורך בתאורה  כל הזמן. 
מחיר מומלץ לצרכן – 299 ש"ח

בית מנורה אוטומטי עם גלאי תנועה - מוצר ייחודי - האור נדלק כשאתה מתקרב ונכבה כשאין תנועה במשך מס' דקות. זהו בית מנורה ידידותי שמדליק את האור בפיקודו של גלאי נפח ותנועה. בית המנורה ניתן להרכבה על כל מנורה עם הברגה ביתית רגילה, עד להספק של 75 וולט. אידיאלי לחדרי לובי, חדרי מדרגות, שירותים, מטבח, וחדרים נוספים בהם נדרשת תאורה קבועה.
מחיר לצרכן – 259 ש"ח
 
בקר תנועה להדלקה וכיבוי חשמל  - בקר זה מותקן בתקרה להדלקת המזגן, תאורה כשמישהו נכנס, וכשאין תנועה הוא מכבה הכל. הבקר משווק עם שלט לכיונון הרגישויות וזמן ההמתנה. הבקר מותקן בתקרה ומפעיל ומכבה בפיקוד אלחוטי את כל מה שמדגירים לו – מחשבים, מזגנים, תאורה וכו'. זהו כלי רב עוצמה לחיסכון בבניינים ומשרדים רבי חדרים, שאינם זקוקים לתאורה בעת שאנשים אינם נמצאים בהם. המוצר דורש התקנה פשוטה ומהווה פתרון מושלם לחדרי ישיבות, משרדים, כיתות לימוד, שטחים ציבוריים ועוד.
מחיר מומץ לצרכן – 689 ש"ח
עוד מציעה החברה: שקע חשמלי  נשלט מרחוק על ידי שלט – פועל בטווח של עד 20 מ'. מתאים לשימוש לכל מוצר חשמלי צריכת החשמל שלו אינה עולה על 1,000 וואט.
מחיר מומלץ לצרכן – 249 ₪
שלט רחוק למוצרי חשמל אלחוטיים – מוצר זה מסוגל לפקד על מס' לא מוגבל של מוצרי חשמל בבית, כל עוד הם מכוילים לאחד מ-5 התדרים שלו.
שלט אלחוטי ל-16 אזורי תאורה, שקעים ומפסקים שונים בבית, שלט טיימר שולט בקליק על התאורה, המזגנים, התריסים ועוד, וכן קבוצה של מפסקים אלחוטיים ייחודיים – מפסק אלחוטי לדימר עם עמעום האור בשלט רחוק, מפסק חשמלי למנועים חשמליים ומפסק אלחוטי עם מתג לכיבוי והדלקת האור.
מגוון מוצרים בטווח מחירים של  1,000 – 3,000 ש"ח
כל המוצרים של :  iGreen  הותאמו במיוחד לרשת החשמל בישראל ומגיעים עם מנגנון מובנה למניעת התחשמלות.  iGreen  מעניקה אחריות יבואן למשך 12 חודשים מיום האספקה.המחלקה הטכנית של החברה עומדת לרשות הפונים במתן יעוץ והכונה.
לאתר החברה: www.igreen.co.il

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.