כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
מדור פרסומי

We! זכתה בפרויקט לאיחוד שרתים, אחסון ושדרוג תשתיות בחברת Actelis בישראל וארה"ב

21/01/2008

חברת We!, אחת מחברות אינטגרצית ה- IT המובילות בישראל, זכתה בפרוייקט איחוד שרתים ושדרוג תשתיות בחברת Actelis, העוסקת בתחום פתרונות את'רנט על גבי נחושת, בסניפיה בישראל ובארה"ב. במסגרת הפרויקט תאחד We! כ- 14 שרתים קיימים לשני שרתים מרכזיים בלבד ותשדרג תשתיות למערכות Windows 2003 ו- Exchange 2007.

שדרוג התשתית כולל שילוב שרתי Quad Core של חברת יבמ לשירותי רשת ומערכת הוירטואליזציה Virtual Infrastructure 3 של חברת VMWARE. במסגרת הפתרון, יחוברו השרתים למערכת אחסון מרכזית מסוג NetApp FAS270, אשר תאפשר בעתיד הקמת תשתית DRP בעלת יכולת התאוששות מהירה.

שילוב תשתיות המיחשוב של חברת יבמ במערך המיחשוב של Actelis נועד לשפר את זמינות המערכות, את רמת השירות למשתמשי המיחשוב הפנימיים בחברה ולאפשר ניהול מרכזי של מערך האחסון והשרתים. התשתית הוקמה בצורה סקלבילית, התומכת בצמיחה עתידית של החברה. איחוד השרתים נועד לאפשר חסכון משמעותי בשטח הריצפה ולצמצם באופן משמעותי את עלויות החשמל, החומרה ותפעול השרתים.

הפרויקט יאפשר לחברת אקטליס לתכנן סביבת Active Directory בסניפיה בארץ ובארה"ב ותכנון יישום מהלך השדרוג על שלביו השונים. בנוסף, תוקם תשתית גישה מרחוק מבוססת MICROSOFT ISA למערכת הדואר האלקטרוני וגישה למערכות WEB בארץ ובארה"ב.

אמילי כהן, מנהלת תשתיות באקטליס, אומרת: "הגידול המהיר בשרתי החברה גרר אחריו תחזוקה יקרה וזמן ניהול ארוך. מרבית  השרתים לא נוצלו באופן מיטבי ולפיכך נזקקנו לפתרון.  בדקנו חלופות לניצול טוב יותר של הציוד ובסופו של תהליך בחרנו בחברת We! ".

ואדים סולובי, סמנכ"ל הטכנולוגיות של קבוצת We!,  הסביר כי "המערכות החדשות והמשודרגות יקנו לחברת אקטליס סביבת עבודה אמינה ויציבה יותר וחסכון בעלויות תמיכה ואחזקה".

אודות אקטליס נטוורקס
אקטליס נטוורקס הינה יצרן בינלאומי מוביל בתחום פתרונות  Ethernet על גבי נחושת. מוצרי אקטליס משלבים טכנולוגיה ייחודית עם שיטות תקשורת תקניות לעבודה על מספר זוגות נחושת כדי להשיג את הביצועים והאמינות הגבוהים ביותר ע"ג תשתית הנחושת. פתרונותיה של החברה פותחו במטרה לאפשר השגת ביצועים גבוהים  ואמינות על גבי מערכות הנמצאות  בשימוש רשת התקשורת. מוצרי אקטליס אושרו ועומדים בתקני ה- MEF. כמובילה בתחומה, מותקנים מוצריה של אקטליס בלמעלה מ- 30 מדינות בכל רחבי העולם, ברשתות ציבוריות ופרטיות כאחד. אקטליס הינה חברה פרטית שמשרדיה הראשיים ממוקמים בעמק הסיליקון בקליפורניה, ומרכז הפיתוח בפתח-תקוה, ישראל. למידע נוסף אודות החברה: www.actelis.com

אודות We! Consulting Group
קבוצת We! הינה מהמבילות בישראל בתחום הייעוץ והאינטגרציה של מערכות מיחשוב, פיתוח ויישום תשתיות מיחשוב ופתרונות עסקיים, פתרונות אבטחת מידע ושירותי השמה ומיקור חוץ. כיום כוללת We! מספר חברות: We! Consulting, We! Secure, ו- We! Hunters. לקבוצת We! הכשרות, הסמכות, נסיון, מומחיות ופעילות ענפה עם ספקי טכנולוגיה דוגמת מיקרוסופט, יבמ, VMware, נטוורק אפליינס, סיטריקס,FilesX, ורדסיס, ArcSight ועוד. We! מעסיקה כיום 200 עובדים  וברשותה כ- 500 לקוחות פעילים בישראל. 
לפרטים נוספים: www.we-can.co.il.

 

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.