כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
מדור פרסומי

אלטשולר שחם משיק אתר אינטרנט חדש

22/01/2008

בתמונה: השחקן יחזקאל לזרוב – פריזנטור אלטשולר שחם ועדי קידר – מנהלת תחום האינטרנט באלטשולר שחם מצולמים באירוע החברה להשקת האתר השבוע.  צלם: אורי ברייטמן.

מציע, לראשונה מבין בתי ההשקעות בישראל,  שירות הצטרפות באמצעות טפסים אלקטרוניים חכמים ופותח צוהר רחב לעולם ההשקעות הירוקות.

בית ההשקעות אלטשולר שחם משיק אתר אינטרנט חדש: www.as-invest.co.il, המציע מידע מגוון, שוטף ועדכני על המוצרים הפיננסיים של החברה, תשואות היסטוריות וחדשות, פיזורי קרנות הנאמנות והרכבי אפיקים.

אחד החידושים המתקדמים באתר הוא מערכת טפסים אלקטרוניים שפותחה על ידי חברת FORMALLY, המאפשרים הצטרפות און ליין למגוון שירותי החברה בצורה פשוטה, מהירה ובטוחה. מהיום, יכול הגולש לבצע באמצעות האתר תהליך הצטרפות מלא כולל חתימה דיגיטלית וביומטרית. מערכת זו משפרת באופן משמעותי את תהליך קליטת קופות הגמל ותיקי ההשקעות. שיקול נכבד נוסף להטמעת מערכת זו היה "השיקול הירוק" כשהמטרה היא חיסכון בנייר. האתר כולל התייחסות מפורטת ורחבה לעולם ההשקעות הירוקות המהווה קטר הצמיחה של הכלכלה הגלובלית. 

תשומת לב מרבית הושקעה בתכנון והקמה של אתר נגיש, ידידותי למשתמש, מקצועי, איכותי ויעיל לגולשים. האתר מספק מידע עדכני על שוק ההון, גם באמצעות קטעי וידיאו אינטראקטיבי. האתר החדש מחזק את מיצובו של אלטשולר שחם כבית השקעות שקוף, הניצב בחזית הידע הכלכלי.

האתר פותח על ידי חברת EWAVE  ועוצב על ידי TBWA DIGITAL בהנחייתה ובהובלתה של עדי קידר, מנהלת תחום האינטרנט באלטשולר שחם.  מלווה את האתר השחקן יחזקאל לזרוב, שהינו הפרזנטור של  החברה.

מדי יום יעלה באתר "טיפ יומי" על השקעות בשוק ההון. ניתן להירשם לקבלת הטיפ היומי ישירות  למייל האישי - http://www.as-invest.co.il/Money/content/tips/.aspx 


אודות בית ההשקעות אלטשולר שחם

בית ההשקעות אלטשולר שחם הוקם בשנת 1990 ומתמחה בניהול קרנות נאמנות, קופות גמל ותיקי השקעות. הקבוצה, המנהלת נכסים בהיקף כספי כולל של כ- 12 מיליארד שקל, מנוהלת על ידי שני מנכ"לים משותפים: גילעד אלטשולר – בעל ניסיון של 20 שנה בשוק ההון ומתמחה בתחום האופציות, המניות ואגרות החוב, קלמן שחם, בעל ניסיון של 37 שנה בשוק ההון.

חברת הבת "אלטשולר שחם ניהול קרנות נאמנות בע"מ" מנהלת 17 קרנות נאמנות בהתמחויות שונות.

"אלטשולר שחם קופות גמל בע"מ" מנהלת 160,000 קופות גמל עבור 76,000 עמיתים בבנק לאומי, בבנק הבינלאומי, בבנק הפועלים ובבנק מזרחי המיועדות לתגמולים ופיצויים לשכירים ועצמאים.

אלטשולר שחם בע"מ, מנהלת תיקי השקעות לכ- 5,500 לקוחות, על פי רמות סיכון שונות, בהתאם לבחירת הלקוח.

אלטשולר שחם הינו בית ההשקעות הראשון בישראל שהקים "קרן ירוקה", קרן נאמנות גלובאלית המשקיעה בחברות הפועלות על-פי קודים של אחריות סביבתית וחברתית ונמנעת מהשקעות בחברות מזהמות. בשנת 2006 דורגה הקרן ע"י מגזין בלומברג היוקרתי במקום ה- 6 בין 10 הקרנות הירוקות הטובות בעולם.

מדי שנה תורמת החברה כ-4 מיליון ש"ח לפרויקטים קהילתיים ברחבי הארץ, בספטמבר 2005 אימצה אלטשולר שחם את קבוצת הכדורסל המבטיחה "הפועל גליל עליון".

  

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.