כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
מדור פרסומי

פסקל פופל, המשנה למנכ"ל קרדיט אגריקול, נפגש בישראל עם בכירי קהיליית העסקים

28/01/2008

פסקל פופל, המשנה למנכ"ל קרדיט אגריקול, נפגש בישראל עם בכירים בקהיליית העסקים והפיננסים המקומית
ביקורו בא בעקבות החלטת הקבוצה על הרחבת פעילותה בישראל

פסקל פופל, המשנה למנכ"ל בנק ההשקעות קאליון מקבוצת הבנקאות הצרפתית המובילה קרדיט אגריקול, ערך  סדרת פגישות עם בכירים בקהיליית העסקים והפיננסים המקומית. ביקורו של פופל באה בעקבות החלטת הקבוצה להרחיב את פעילותה בישראל.

לאחרונה חתם הבנק דרך נציגו בישראל מר הרווה אוזן,  על הסכם למימון פרוייקט ההתפלה הענק  בחדרה שהיקפו מסתכם ב-1.5 מיליארד שקל תוך הבעת אמון בפרוייקט ובאיתנות המשק הישראלי. בהמשך לעיסקה זו, בוחן הבנק  פרוייקטים נוספים בישראל בתחום התשתיות, אנרגיה, מים ותחבורה. ביקורו הנוכחי של פופל נלווה  לשורת ביקורים עסקיים של בכירי הנהלת  קרדיט אגריקול שנערכו לאחרונה בישראל, ביניהם של אלן מרסייה -  למשנה ליו"ר הקבוצה ושל ז'אן פול בטבז, הכלכלן הראשי של הבנק.

לדברי פסקל פופל, "מעתה, קאליון תקדיש משאבים מוגברים באופן ממוקד וקבוע במיזמים ישראלים בולטים. אני בהחלט מאוד מתרשם מאופיין הבינלאומי של חברות רבות אשר נתקלתי בהן במהלך ביקורי הראשון כאן ומרוח היזמות הנהדרת אשר שורה על כל הקהילה העסקית". עוד הוסיף ואמר "אני מאמין שקאליון יכולה להציע אלטרנטיבה אמינה לגופים פיננסים בינלאומיים נוספים שהינם פעילים כאן, ובהחלט יכולה להשלים באופן יעיל את מה שמציעים הבנקים הישראלים. אנו מרגישים מאוד רצויים עם יוזמותינו כאן ומצפים בכיליון עיניים למערכת יחסים ארוכות טווח עם היזמים המובילים בישראל".

התמקדותה של קבוצת קרדיט אגריקול בישראל נתמכת גם בהרחבת משרדי הנציגות של הקבוצה בישראל. אלה עברו למשכנם החדש במגדל המילניום בתל אביב והם ישמשו את נציגות בנק ההשקעות קאליון ואת נציגות חטיבת הבנקאות הפרטית של קרדיט אגריקול. כמו כן, כראש המשרד הישראלי של קאליון מונה לאחרונה מר לירון בן יעקב,  לשעבר משנה לתחום פיתוח עסקי בכלל פיננסים. 

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.