כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
מדור פרסומי

חברת We! זכתה בפרוייקט ליישום מערכת ניהול אירועים ואבטחת מידע (SIEM ArcSight ) בבנק אדנים

4/02/2008

חברת We! זכתה בפרוייקט ליישום והטמעת מערכת ניהול האירועים ואבטחת המידע (SIEM – Security Information & Event Management) מתוצרת חברת ArcSight בבנק אדנים.

המערכת מספקת לצוות הבנק ולאנשי אבטחת המידע נקודת מבט מרכזית על אירועי האבטחה, התראות על אירועי אבטחה ומסייעת להתגונן מפני סכנות מבחוץ ומבפנים, תוך התאמה מלאה לדרישות הרגולטור.  המערכת מאפשרת לבנק אדנים לנטר ולדווח בזמן אמת על התראות אבטחת מידע מכל רכיבי הרשת, מערכות הפעלה, בסיסי נתונים, אפליקציות בנקאיות ועוד. המערכת תשמש בשלב זה את צוות אבטחת המידע בבנק אדנים ובעתיד צפויה לשמש ישירות מנהלים בצוות הניהולי של הבנק. בנוסף, מערכת ArcSight מאפשרת לבנק להיערך לתקנה 357 של בנק ישראל.

חברת Comsec Consulting ליוותה את בנק אדנים בתהליך איפיון ובחירת פתרון הניטור בהתאם לדרישות הבנק. היקף הפרוייקט מוערך במאות אלפי שקלים.

פרויקט זה מצטרף למספר רב של פרויקטים שחברת We! ביצעה בעזרת חברת Arcsight בישראל במגזרים שונים וביניהם בנקים, חברות כרטיסי אשראי ומוסדות פיננסיים מובילים.

מנחם איזנמן, מנהל יחידת המיחשוב של בנק אדנים, אומר:  "מערכת ArcSight נבחרה כמערכת ניטור אבטחת המידע של הבנק בשל שלמות המוצר והאפשרות לחיבור מהיר לכלל מערכות הבנק, ציוד התקשורת ומערכות ההגנה. בנוסף לכך, המערכת נבחנה על ידי צוות היועצים של קומסק ונמצאה בדירוג הגבוה ביותר מבחינת מהירות יישום והטמעה, תאימות וישימות. We! נבחרה בשל המוניטין שלה כאינטגרטור בעל ניסיון רב ביישום מערכות בגופים עם מערכות מידע דומות ודרישות דומות".

לדברי אלעד קירסון, מנהל אבטחת המידע של בנק אדנים, "מערכת ArcSight נבחנה מול מערכות דומות ונמצאה בשלה ביותר מבין כלל המערכות הקיימות בשוק וכמתאימה ביותר למערכות הקיימות בבנק אדנים. במערכת ArcSight צבור ניסיון וידע רב בתחום הניטור והבקרה בנוגע למערכות היעודיות של הבנק, זאת במקביל ליכולות היישום הגבוהות של חברת We!  בעלויות סבירות".

לדברי רז אלון, CTO וממייסדי חברת We!,  "מערכת ה- ArcSight היא מערכת ניהול אירועים ואבטחת מידע המובילה בעולם. המערכת אוספת אירועים ממערכות הארגון ללא צורך בהתקנת סוכנים. המערכת משלבת ניתוח סטטיסטי וניתוחי קורלציה, מאפשרת תיעדוף וזיהוי ארועים על בסיס מקורות מידע שונים. המערכת מכילה ממשקי תצוגה לחיווי בזמן אמת וממשק דוחות מובנה. למערכת יכולות ניהול אירוע כולל ה- WorkFlow  הארגוני הנדרש, החל משלב קבלת ההתראה ועד שלב סגירת הארוע".

"חברת We!  היא החברה בעלת הידע והניסיון הרב ביותר ביישום מערכות SIEM ((SIM\SOC. החברה הקימה מחלקה מיוחדת ליישום פרויקטים בנושא ה- SIEM על בסיס הנסיון שצברה החברה בפרויקטים רבים ומגוונים, בארץ ובחו"ל, בארבע השנים האחרונות".

אודות We!
חברת We!  הינה חברת אינטגרציה לאבטחת מידע מובילה בישראל. החברה חרטה על דגלה מחויבות למקצוענות טכנולוגית תוך הבנה של דרישות צרכי הארגון. לחברה עשרות רבות של לקוחות ארגוניים מהמובילים בישראל ובכלל זה: בנקים, חברות טלקום, חברות ביטוח, חברות תעשייתיות ועוד. We!   משקיעה מאמצים רבים לאיתור הטכנולוגיות הטובות בעולם בתחומים נבחרים. החברה מתמחה במניעת זליגת מידע, מרכזי ניהול אבטחת מידע, ניתוח וטיפול באירועים, ניהול תצורה ואכיפת מדיניות אבטחה, Computer Forensics וכן בשילוב יכולת אבטחה פיסית ולוגית ובמתן מענה טכנולוגי לדרישות הרגולטור.
החברה פיתחה מיומנות ייחודית בניהול מקצועי של פרויקטי הטעמה. צוות מיומן בעל ידע טכנולוגי נרחב, משלב את הטכנולוגיה של המוצר עם יכולות ניהול פרוייקטים ויכולות הטמעה ארגוניות בצורה המבטיחה את הצלחת הפרויקט.

 

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.