כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
מדור פרסומי

אלטשולר שחם מעלה קמפיין אינטראקטיב להשקת אתר אינטרנט חדש

5/02/2008

(בתמונה: השחקן יחזקאל לזרוב – פריזנטור אלטשולר שחם ועדי קידר – מנהלת תחום האינטרנט באלטשולר שחם מצולמים באירוע החברה להשקת האתר  צלם: אורי ברייטמן).

בית ההשקעות - אלטשולר שחם מעלה קמפיין אינטראקטיב להשקת אתר אינטרנט חדש: www.as-invest.co.il, המציע מידע מגוון, שוטף ועדכני על המוצרים הפיננסיים של החברה, תשואות היסטוריות וחדשות, פיזורי קרנות הנאמנות והרכבי אפיקים.

הקמפיין, בהיקף של כ- 100 אלף ש"ח, יעלה החל מה- 10.2.08 באתרים דה מרקר, גלובס, ביזפורטל ו- ONE, באמצעות דיגיטל TBWA.

הקמפיין כולל סדרת באנרים שמשלבים קטעי וידאו בהשתתפות יחזקאל לזרוב - הפרזנטור של אלטשולר שחם, שמשמש גם כפנים של האתר החדש ומופיע בו בסרטוני הדרכה רבים.

כל באנר מעלה שאלה ומפנה את הגולש למצוא את התשובה באתר החדש. לינק לבאנר:
http://213.8.154.204/morei/altshuler/sitelaunch/alt_video_4.html

שמי יעקב, סמנכ"ל השיווק של אלטשולר שחם: "האתר מספק מידע עדכני על שוק ההון, גם באמצעות קטעי וידיאו אינטראקטיביים. האתר החדש מחזק את מיצובו של אלטשולר שחם כבית השקעות שקוף, הניצב בחזית הידע הכלכלי".

אחד החידושים המתקדמים באתר הוא מערכת טפסים אלקטרוניים, המאפשרים הצטרפות און ליין למגוון שירותי החברה בצורה פשוטה, מהירה ובטוחה. כמו כן, מדי יום יעלה באתר "טיפ יומי" על השקעות בשוק ההון. ניתן להירשם לקבלת הטיפ היומי ישירות  למייל האישי - http://www.as-invest.co.il/Money/content/tips/.aspx 


אודות בית ההשקעות אלטשולר שחם

בית ההשקעות אלטשולר שחם הוקם בשנת 1990 ומתמחה בניהול קרנות נאמנות, קופות גמל ותיקי השקעות. הקבוצה, המנהלת נכסים בהיקף כספי כולל של כ- 12 מיליארד שקל, מנוהלת על ידי שני מנכ"לים משותפים: גילעד אלטשולר – בעל ניסיון של 20 שנה בשוק ההון ומתמחה בתחום האופציות, המניות ואגרות החוב, קלמן שחם, בעל ניסיון של 37 שנה בשוק ההון.

חברת הבת "אלטשולר שחם ניהול קרנות נאמנות בע"מ" מנהלת 17 קרנות נאמנות בהתמחויות שונות.

"אלטשולר שחם קופות גמל בע"מ" מנהלת כ- 160,000 קופות גמל עבור כ- 76,000 עמיתים בבנק לאומי, בבנק הבינלאומי, בבנק הפועלים ובבנק מזרחי המיועדות לתגמולים ופיצויים לשכירים ועצמאים.

אלטשולר שחם בע"מ, מנהלת תיקי השקעות לכ- 5,500 לקוחות, על פי רמות סיכון שונות, בהתאם לבחירת הלקוח.

אלטשולר שחם הינו בית ההשקעות הראשון בישראל שהקים "קרן ירוקה", קרן נאמנות גלובאלית המשקיעה בחברות הפועלות על-פי קודים של אחריות סביבתית וחברתית ונמנעת מהשקעות בחברות מזהמות. בשנת 2006 דורגה הקרן ע"י מגזין בלומברג היוקרתי במקום ה- 6 בין 10 הקרנות הירוקות הטובות בעולם.

מדי שנה תורמת החברה למעלה כ-4 מיליון ש"ח לפרויקטים קהילתיים ברחבי הארץ, בספטמבר 2005 אימצה אלטשולר שחם את קבוצת הכדורסל המבטיחה "הפועל גליל עליון".

 

 

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.