כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
מדור פרסומי

חברת אופיס דיפו בחרה במערכת SUSU Linux לארגונים של נובל

7/02/2008

אופיס דיפו, הרשת העולמית המובילה בתחום מוצרי ושירותי משרד בחרה במערכת SUSE Linux Enterprise Server של חברת נובל כפלטפורמת ההפעלה המרכזית לשרתים הגלובליים של  החברה.

המטרה של אופיס דיפו ביישום SUSE היא – להפחית מורכבות מערך טכנולוגיות המידע ולפקח על העלויות, תוך שמירה על יציבות וביצועים איכותיים למשתמשי הקצה של היישומים באופיס דיפו. 

חברת נובל מיוצגת בישראל על ידי חברת ההפצה REL.

"מערכת SUSE Linux Enterprise Server היתה השקעה מעולה לאופיס דיפו והפכה לאבן פינה באסטרטגית הלינוקס הגלובלית של החברה" אמר טים טאוס, סגן נשיא ומנכ"ל אופיס דיפו. "כקמעונאי  גלובלי, זה קריטי לאופיס דיפו לעבוד עם ספק כמו נובל שיכול לספק תמיכה עקבית  לארגוני ענק".

עם לקוחות ב-43 מדינות, אופיס דיפו הגדילה את עסקיה הגלובליים בצורה אורגנית וגם ע"י רכישות. כתוצאה מכך מריצה  החברה אפליקציות על מגון של פלטפורמות  ובכלל זה: Solaris ,Windows ,Linux,z/OS ,i5/OS.

כדי להפחית מורכבויות ולשלוט בעלויות, בחרה החברה בפתרון SUSE על מנת ליצור סטנדרטיזציה במערך ה-IT עד כמה שאפשר. בנוסף לכך, אופיס דיפו חסכה עלויות על ידי העברת מערכת ה- ERP של החברה לפעול על גבי SUSE Linux Enterprise Server.

אלי וודינסקי, מנכ"ל REL המפיצה הבלעדית של נובל בישראל, אמר: "הפתרון שבחרה אופיס דיפו מאפשר לה להשתמש ביתרון הגמישות של הלינוקס, המאפשר להריץ מספר משימות קריטיות בעומס עבודה על גבי מערכת ההפעלה SUSE Linux יחד עם בסיסי נתונים, תוכנות Middleware ואפליקציות".


אודות נובל

נובל (Novell) היא יצרנית מובילה של פתרונות מידע המספקים ניהול זהויות מאובטח (Novell Nsure), פיתוח יישומי Web (Novell extend), ושירות קישוריות רב-פלטפורמיים (Novell Nterprise)- כולם נתמכים ע"י גוף יעוץ ושירותים מקצועיים (Novell Ngage).

נובל הפעילה בקהילת הקוד הפתוח עם מותגי Ximian, ו- SUSE LINUX שלה, מספקת מגוון מלר של מוצרי ושירותי לינוקס עבור הארגון, מהמחשב השולחני עד השרת. חזון One Net של נובל-עולם בלי גבולות ומגבלות מידע-עוזר ללקוחות לממש את ערך המידע שלהם באופן מאובטח וחסכוני.

נובל מיוצגת בישראל באופן בלעדי על ידי חברת ההפצה REL. היא פועלת בישראל באמצעות רשת של משווקים ומיישמים מתמחים.

 

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.