כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
מדור פרסומי

חברת We! חתמה על הסכם לשיווק ויישום מערכת PlateSpin PowerConvert המאפשרת להקים אתרי גיבוי חמים באמצעות וירטואליזציה

7/02/2008

We! חתמה על הסכם לשיווק ויישום מערכת PlateSpin PowerConvert המאפשרת להקים אתרי גיבוי חמים באמצעות וירטואליזציה.

חברת WE!, אחת מחברות אינטגרצית ה- IT המובילות בישראל, חתמה על הסכם לשיווק ויישום מערכת POWERCONVERT של חברת PLATESPIN, המאפשרת להקים אתר גיבוי חם למידע הארגוני באמצעות שרתים וירטואליים.

"מערכת ה- POWERCONVERT כוללת טכנולוגיית התאוששות מאסון מהפכנית הנקראת PHYSICAL TO VIRTUAL – כלומר, השרתים באתר ה- PRODUCTION הינם שרתים פיזיים והשרתים באתר הגיבוי הינם שרתים וירטואליים", מסביר ואדים סולובי, סמנכ"ל הטכנולוגיות של WE!. "על ידי שימוש בוירטואליזציה כתשתית ל- DR הארגונים מקבלים רמת הגנה מקסימלית על המידע הארגוני ללא צורך בהשקעה כספית גדולה בשכפול מלא של החומרה ורישיונות תוכנה. חברת WE! כבר הטמיעה את תוכנת POWERCONVERT בקרב מספר לקוחות מקומיים כגון פסגות אופק, צה"ל, משרד הביטחון ו- ALCATEL.

סולובי הוסיף: "תוכנת POWERCONVERT מאפשרת הסבה של שרתים פיזיים לוירטואליים תוך כדי עבודה וללא השבתה או הורדה של השירותים בזמן ההסבה".

פתרון ה- POWERCONVERT מספק את הגמישות לתכנון וייעול מרכז המידע, על ידי הזרמת עומס העבודה בין השרתים הפיזיים, שרתי להב, שרתים מארחים וארכיונים. POWERCONVERT הוא הפתרון הראשון והיחיד מסוגו המפריד מרחוק את עומס העבודה משרת נסתר ומזרים אותם לכל שרת מארח- בין אם הוא פיזי או וירטואלי, בעזרת פעולת DRAG וה- DROP".

"טכנולוגיית ה- DR המהפכנית של חברת PLATESPIN תאפשר לנו להקים ללקוחותינו אתר גיבוי ואחסון, בלי להפריע לעבודתם השוטפת. תוכנת POWERCONVERT גם תאפשר ללקוחות אלה לחסוך בעלויות נוספות של רשיונות נוספים, חומרה נוספת וכדומה. הלקוחות שכבר יישמו את התוכנה מביעים את שביעות רצונם".

אודות We! Consulting Group
קבוצת We! הינה מהמבילות בישראל בתחום הייעוץ והאינטגרציה של מערכות מיחשוב, פיתוח ויישום תשתיות מיחשוב ופתרונות עסקיים, פתרונות אבטחת מידע ושירותי השמה ומיקור חוץ. כיום כוללת We! מספר חברות: We! Consulting, We! Secure, ו- We! Hunters. לקבוצת We! הכשרות, הסמכות, נסיון, מומחיות ופעילות ענפה עם ספקי טכנולוגיה דוגמת מיקרוסופט, יבמ, VMware, נטוורק אפליינס, סיטריקס,FilesX, ורדסיס, ArcSight ועוד. We! מעסיקה כיום 200 עובדים  וברשותה כ- 500 לקוחות פעילים בישראל. 
לפרטים נוספים: www.we-can.co.il.

 

 

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.