כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
מדור פרסומי

We! זכתה בפרוייקט הקמת מערך גיבוי ושחזור לחברת דנאל על בסיס פתרונות FilesX

17/02/2008

חברת We!, אחת מחברות אינטגרציית ה- IT המובילות בישראל, זכתה בפרוייקט להקמת מערכת גיבוי ושחזור מהיר של מערך המידע בחברת דנאל על בסיס פתרונות חברת FilesX הישראלית. תוכנת FilesX תותקן על כל אחד משמונת השרתים בחברת דנאל ותאפשר לבצע גיבוי על כל שינוי המתבצע בנתונים לשטח אחסון ייעודי (Repository ) בשרת נפרד. היקף הפרוייקט נאמד בכ- 60,000 ₪.

במקרה של קריסת אחד השרתים מערכת FilesX באמצעות Xpress Restore Server תחזיק ותגבה באופן שוטף לתוך Repository את כל הנתונים: מערכת הפעלה, יישום והנתונים עצמם ותאפשר שחזור מהיר של השרת הנדרש במקרה קריסה, תוך סנכרון מלא של הנתונים ועמידה ב- SLA (רמת שירות) מהירה במיוחד.

מאחר שחברת דנאל הינה חברה המספקת שירותים מקצועיים שברובם הינם שירותים ארוכי טווח יש חשיבות עליונה למאגר הנתונים הנמצא בחברה. מאגר זה מכיל עשרות אלפי לקוחות ואת רצף הטיפול אותו הם מקבלים ולכן יש חשיבות עליונה לשחזור הנתונים תוך זמן קצר ככל שניתן.

דותן יניב, מנהל מערכות המידע של דנאל, מסר: "פתרון Filesx שהוטמע על ידי חברת We!, שדרג את רמת הגיבוי והשחזור בחברת דנאל בכמה רמות: יכולת שליפה של פריט דואר בודד משרת ה-Exchange איפשר הפסקת שימוש ב-Brick Level Backup באמצעות תוכנת הגיבויים אשר היה מסורבל לתחזוקה ולא נתן מענה מלא. בנוסף, גיבוי רציף של הנתונים לכל השרתים החשובים מאפשר שחזור לנקודת זמן אפסולעותקי גיבויים באמצעות SnapShots של התוכנה גם שבועיים אחורה. לדנאל יש את האפשרות לבחור שחזור ממידע עדכני ביותר או מעשרות ורסיות הסטוריות יותר. כמו כן,ג יבוי Bare Metal יעיל מאפשר שחזור מלא של שרת כתוצאה מקריסה או וירוס במספר דקות בודדות ומאפשר יכולת התאוששות מדהימה.

אושרי שרון, ארכיטקט בכיר בחברת We!, מסר: "פתרון Filesx מכיל יתרונות רבים כגון: הפחתה משמעותית של עלויות תפעול, שיפור משמעותי ביכולות הגנת הנתונים, ובמיוחד של אפליקציות קריטיות, שיפור משמעותי בתחשיב הוצאת בעלות כוללת (TCO)  לעומת פתרון טייפ וקלטות ועוד"

לדברי שרון, "תוכנת FilesX מספקת פתרון תוכנה אדפטיבי לצרכי הגנת נתונים רציפה על פי דרישה על גבי דיסק קשיח, ולהבטיח זמינות מיידית של מידע קריטי יחד עם חסכון דרמטי של שטחי אחסון וקלות שימוש למשתמש היישום". 

קבוצת דנאל נוסדה בשנת 1974 ע"י מר אדיר יהושע ז"ל כחברה המעניקה שירותי כוח אדם. החברה מציעה מגוון רחב של שירותים בתחומי התעסוקה והרווחה, והחל משנת 1992 הינה חברה ציבורית הנסחרת בבורסה. דנאל הינה מהחברות הגדולות, הוותיקות והמובילות במתן שירותים בתחום משאבי אנוש ופועלת באמצעות 32 סניפים, המעניקים שירות בכל רחבי הארץ.

אודות We! Consulting Group
קבוצת We! הינה מהמבילות בישראל בתחום הייעוץ והאינטגרציה של מערכות מיחשוב, פיתוח ויישום תשתיות מיחשוב ופתרונות עסקיים, פתרונות אבטחת מידע ושירותי השמה ומיקור חוץ. כיום כוללת We! מספר חברות: We! Consulting, We! Secure, ו- We! Hunters. לקבוצת We! הכשרות, הסמכות, נסיון, מומחיות ופעילות ענפה עם ספקי טכנולוגיה דוגמת מיקרוסופט, יבמ, VMware, נטוורק אפליינס, סיטריקס,FilesX , ורדסיס, ArcSight ועוד. We! מעסיקה כיום 200 עובדים  וברשותה כ- 500 לקוחות פעילים בישראל. 
לפרטים נוספים: www.we-can.co.il.

 

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.