כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
מדור פרסומי

חברת arc אינטראקטיב בפעילות אינטרנט ל"שעת כדור הארץ"

26/03/2008

חברת arc  אינטראקטיב, מקבוצת arc worldwide, יצאה בפעילות אינטרנט ל"שעת כדור הארץ". מדובר במהלך המהווה חלק מקמפיין גלובאלי במסגרתו, הקימה החברה אתר אינטרנט ייחודי http://www.e-h.org.il/  ובהובלת קמפיין אינטרנט לשעת כדור הארץ בישראל, שיחול ב-27.3 בשעה 20:00.

הקמפיין עלה באתרים המובילים ובפייסבוק.

מהלך זה הינו כלל עולמי ונעשה בשיתוף וביוזמת ליאו ברנט וarc -  בכל העולם.

arc אינטראקטיב מובילה את הפעילות באינטרנט בישראל פרו בונו ואף העמידה תרומה כספית לטובת המהלך.
 
לדברי תימור גורדון מנכ"ל arc אינטראקטיב : "מדובר במהלך חשוב ייחודי וחובק עולם שעורר באז בכל רחבי הגלובוס. פרויקט "שעת כדור הארץ" נוצר בכדי לעורר את המודעות להתחממות הגלובלית. מדובר בפעולה פשוטה של כיבוי אורות למשך שעה אחת בלבד ובמסר חזק בדבר הצורך בנקיטת פעולות מיידיות לעצירת התחממות כדור הארץ.  20 ערים ברחבי העולם ייקחו חלק בפרויקט ב-2008 וגם אנו בתל אביב, כחלק משעת כדור הארץ העולמית, נכבה  את האור לשעה אחת בין 20:00 ל-21:00 ביום חמישי הקרוב 27.3. במסגרת המהלך הקמנו אתר אינטרנט ייחודי והובלנו קמפיין רחב היקף אשר עורר תגובות נלהבות והצליח להעביר את המסר באמצעים המתקדמים ביותר באינטרנט".

התחממות כדור הארץ היא עובדה קיימת. הצורך בשמירה על הסביבה, בהגנת כדור הארץ מפני הנזקים שהאדם גורם לו, ואשר את השפעותיהם ההרסניות ניתן לראות כבר עתה - אינו ניתן לערעור. עם זאת, הן הרשויות והן האנשים הפרטיים אינם נוקטים עדיין בצעדים הנדרשים כדי לשמור על משאבי הסביבה ולחסוך באנרגיה.

כדי לעורר את המודעות הדרושה, החליטו עיריית תל-אביב-יפו, בשיתוף עם "חיים וסביבה" ארגון הגג של ארגוני הסביבה, החברה להגנת הטבע בתל אביב ומשרד הפרסום גלר נסיס לאו ברנט בשיתוף חברת ארק אינטראקטיב, להצטרף ליוזמה האורות בתל-אביב-יפו למשך שעה כלל עולמית ולכבות את האורות בבתים במשרדים, בבנייני ציבור ובבתי העסק.

תאורת הרחוב, התמרורים והמכוונים יישארו דולקים בכל רחבי העיר.

כיבוי האורות וכיבוי מכשירים חשמליים אחרים הם צעדים שעשויים לצמצם משמעותית את פליטת גזי החממה. זהו ראשיתו של קמפיין, המלווה בפעילות חינוכית וקהילתית שנועד לעודד את הציבור בישראל לחסוך באנרגיה.

arc אינטראקטיב עוסקת בכל מגוון הפעילות האינטראקטיבית.

חברת arc אינטראקטיב, מקבוצת arc worldwide הוקמה בשנת 2000 ונמצאת בבעלות arc worldwide של פובליסיס, תימור גורדון ופרסום גלר-נסיס.

החברה מייצגת את חברת arc הבינלאומית שהינה בעלת כ-50 סוכנויות ברחבי העולם. 

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.