כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
מדור פרסומי

"קבוצת מזרחי" בונה את פרויקט היוקרה בהונגריה - "תאומי בודפשט"

6/04/2008

חברת הבנייה "קבוצת מזרחי" תבנה את פרויקט "תאומי בודפשט" – שני בניני מגורים יוקרתיים בני שמונה  קומות בבודפשט בירת הונגריה. הדירות תימכרנה ב 2000-3000 יורו למ"ר

הבנינים שהשבוע אושרה בנייתם בוועדות התכנון בהונגריה יבנו בסמיכות למלון "קורטינה" – המלון המפואר ביותר בבודפשט הנמצא בבעלות שליט לוב מועמר קדאפי

חברת הבנייה "קבוצת מזרחי", על-ידי שיכון דיירים בע"מ המחזיקה בחברת  G.P.Sבראשותו של רוני מזרחי אשר פועלת מזה זמן בשוק הבנייה ההונגרי, קיבלה השבוע היתר מרשויות התכנון ההונגריות, וחתמה על הסכם עם עיריית בודפשט, להתחיל בבניית פרויקט "תאומי בודפשט" – פרויקט מגדלי מגורים יוקרתיים בני 8 קומות בבירת הונגריה, בודפשט. כמו כן נחתם הסכם עם בנק CAB האיטלקי אשר ישמש כבנק המלווה של הפרויקט.

המגדלים ייבנו בסמוך ל"אנדרשי", כיכר המדינה של בודפשט ובצמוד למלון "קורטינה", המלון המפואר ביותר בבירה ההונגרית הנמצא בבעלותו של שליט לוב מועמר קדאפי.

הפרויקט היוקרתי יהיה בסגנון בניה יפני המשלב בניה בעץ, מתכת וזכוכית. במרכז הפרויקט על גג הבניינים יהיו גנים יפנים ודק. הפרויקט היוקרתי מתוכנן על ידי משרד האדריכלים "בלינק ".

שני המגדלים יכללו 90 יחידות דיור, שיחוברו ביניהם באמצעות חלון זכוכית ענק ממנו ישתקף גן יפני ייחודי שיכלול צמחיה עשירה ,מפלי מים, ופינות חמד שמהן  ניתן יהיה לצאת לדק המשקיף על העיר בודפשט.
 
בפרויקט כ – 90 דירות בנות שלושה וארבעה חדרים והן מיועדות בעיקר לתושבי חוץ.  הדירות תימכרנה בסכומים של בין 2,000 ל-3,000 יורו למטר.

הקרקע עליה יוקם הפרויקט נרכשה בעלות של 2 מליון יורו והיא משתרעת על שטח 9000 מ"ר. הדירות יהיו בגודל של 50 עד 120 מ"ר והן תימכרנה בסכומים של בין 2000 ל – 3000 יורו למ"ר. הדירות מיועדות בעיקר לתושבי חוץ.

תחילת הבנייה מיועדת לאפריל וסיומה באפריל 2010.

רוני מזרחי, מנכ"ל משותף: " מדובר באחד מהפרויקטים היוקרתיים  בהונגריה והוא מיועד לבני המעמד הגבוהה ותושבי חו"ל. אני גאה בפרויקט שמהתרשמותי לבכירי עיריית בודפשט יש ציפיות גבוהות מהבניה בסגנון מודרני ושילוב של מתכת זכוכית ואבן" 


 

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.