כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
מדור פרסומי

שטאנג בניה והנדסה השלימו שלב נוסף בפרויקט הסטת התשתיות ביפו, בפרויקט המוערך כולו בסכום של 30 מיליון ש"ח

30/04/2008

גם בישראל! שטאנג בניה והנדסה בע"מ השלימו שלב נוסף בפרויקט הסטת התשתיות ביפו, במחצית הזמן שהוקצב; מדובר בשלב השני בפרויקט הסטת תשתיות בתוואי הרכבת הקלה של גוש דן; היקף הפרויקט כולו 30 מיליון ש"ח

חברת שטאנג בניה והנדסה בע"מ מודיעה כי השלימה את השלב השני שבאחריותה, להסטת התשתיות, במסגרת העבודות הקרקע לרכבת הקלה. הפרויקט שהתנהל במתחם שדרות ירושלים ביפו, הסתיים תוך קיצור משמעותי של לוח הזמנים עליו התחייבה חברת שטאנג בניה והנדסה בפני נת"ע (נתיבי תחבורה עירוניים), מזמינת הפרויקט. היקפו הכספי של הפרויקט כ- 30  מיליון ש"ח. חברת שטאנג צפויה להשלים 3 שלבים נוספים בפרויקט.

הפרויקט המדובר כלל את הסטת התשתיות התת קרקעיות, במטרה למנוע הפרעה לרכבת הקלה. במסגרת השלב השני של הפרויקט הונחה תשתית לקו מתח עליון של חברת חשמל, הונחו תשתיות ביוב חדשות ותשתיות ניקוז חדשות. בנוסף, פורקו כל התשתיות הישנות במתחם שדרות ירושלים ביפו ואף הוקמו תשתיות מים חדשות. עם השלמת הקמת התשתיות החדשות, נסלל באזור כביש חדש והוקמו מדרכות חדשות לרווחת הסוחרים ותושבי האזור.

במסגרת הפרויקט שולבו שיטות עבודה ומהלכים מקצועיים כדי לחסוך בזמנים ולהשלים את הפרויקט במועד. יחד עם זאת בוצע הפרויקט תוך שילוב ושיתוף מלא של כל הגורמים המעורבים בהסדרי התנועה, כדי לשמר את פעילות התחבורה הציבורית במקום ולאפשר חיי מסחר פעילים יחד עם ביצועו.

מנהל הפרויקט מטעם שטאנג בניה והנדסה מסר כי "מדובר בפרויקט רחב היקף המערב מגוון רחב של גורמים, בעלי מקצוע, וצמ"ה. ידענו כי ביצוע הפרויקט יקשה מאוד על חיי התושבים במקום ולכן פעלנו באופן המהיר והיעיל ביותר, סביב השעון, כדי להשלים את ביצוע העבודות מהר ככל הניתן".

פרויקט זה מתווסף לפרויקט שדרוג קו הסניקה – קו Q – שאף הוא הסתיים תוך קיצור משמעותי של לוחות הזמנים ולשביעות רצונם של מזמין העבודה ושל תושבי האזור.

אודות שטאנג בניה והנדסה בע"מ

חברת שטאנג הנדסה ובנין בע"מ (1935) הינה חברה ציבורית (1992) מהמובילות  בישראל את ביצוע פיתוח תשתיות כבישים, מים וביוב, בניין וביצוע עבודות הנדסיות מיוחדות ומורכבות. התמחות החברה בנוסף לעבודות הנ"ל הינו בתחום תכנון, בניה והפעלה של מוכני טיהור שפכים לביוב והנחת צינורות בשיטת הדחיקה PIPE JACKING. לחברה תקן ISO 9001.

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.