כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
מדור פרסומי

מימון ישיר מרחיבה את סל שירותי האשראי – מציעה הלוואות לכל מטרה ללקוחות קבוצת ביטוח ישיר

12/05/2008

מימון ישיר, המציעה אשראי חוץ בנקאי, מרחיבה את סל השירותים ומציעה מעתה גם "הלוואה לכל מטרה" עד לסכום של 35000 ש"ח ללקוחות קבוצת ביטוח ישיר. עד כה הציעה החברה הלוואה לצורך רכישת רכב וכן הלוואה לכל מטרה כנגד שעבוד הרכב. הלוואה זו ניתנת לצרכים נוספים ובלתי מוגבלים ובהם למשל: שיפוץ ובנייה, הפקת אירוע או חתונה, טיול לחו"ל, רכישת מכשירים חשמליים לבית כמו גם לכיסוי חריגת אשראי וטיפולי בריאות פרטיים.

ההלוואה תינתן בשלב זה ללקוחות קיימים בקבוצת ביטוח ישיר בעלי ותק של שנה ויותר . ההלוואה ניתנת על בסיס מודל סיכונים ("קרדיט סקורינג") שפותח בחברה והיא אינה תלויה בביטחונות. תקופת ההלוואה – עד 36 חודש.

לדברי ערן וולף, מנכ"ל מימון ישיר,  לאחר שתפסנו מעמד מוביל בתחום האשראי לרכישת רכב ובכלל זה שירות חדשני של מתן הלוואות בסניפי דואר ישראל , אנו מתכוונים להרחיב את פעילותנו לתחומים נוספים. בשלב הראשון יהנו מהשירות החדש לקוחות קיימים של קבוצת ביטוח ישיר ובהמשך בכוונתנו לספק לכלל הציבור מגוון רחב של מוצרי אשראי בתנאים אטרקטיביים במהירות וביעילות.

מימון ישיר, מקבוצת ביטוח ישיר, הינה חברת המציעה אשראי צרכני במטרה לתת מענה למכלול צרכי המימון של הפרט ומשפחתו.  בשלב הראשון התמקדה החברה בפעילות בתחום האשראי לרכב.  מימון ישיר מספקת מענה לכל צורך של הלקוח ומאפשרת רכישת רכב תוך התאמת התשלום החודשי ליכולת ההחזר שלו.

 

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.