כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
מדור פרסומי

"הישרדות " – עכשיו גם בבולים

18/05/2008

חברת דואר ישראל הנפיקה גיליון בולים במסגרת "הבול שלי" הנושא את תמונותיהם של המתמודדים הסופיים ולוגו התוכנית; גיליון הבולים מוצע למכירה באליפות העולם בבולאות 2008 אשר מתקיים בין התאריכים 14-21 במאי 2008 בגני התערוכה בתל-אביב

חברת דואר ישראל הנפיקה גיליון בולים הנושא את תמונותיהם של המתמודדים הסופיים בהישרדות – מרינה קבישר; נועם טור; נעמה קיסרי ודן מנו, כמו כן יופיע בגיליון גם לוגו תוכנית הגמר של הישרדות.

גליון הבולים יוצע למכירה באליפות העולם בבולאות 2008 אשר ניפתח ביום רביעי 14 במאי ותימשך עד ליום רביעי 21 במאי 2008 בגני התערוכה בתל-אביב. הכניסה לתערוכה ללא תשלום.

מחיר הגיליון – 37 ₪, ניתן להשתמש בבולים למשלוח מכתבים בארץ.

ירון רצון מנהל השירות הבולאי מסר, כי שירות "הבול שלי" של חברת דואר ישראל זוכה להצלחה רבה בקרב הציבור בארץ ומחוצה לה. בשירות "הבול שלי" כל אחד יכול להזמין בול עם התמונה שהוא בוחר. השימוש בשירות פשוט מאוד ונעשה ב-4 צעדים פשוטים באתר האינטרנט של דואר ישראל. הבולים מגיעים במעטפה מיוחדת עד הבית וניתן להשתמש בהם כבולים לשימוש שוטף בארץ.

אליפות העולם בבולאות ישראל 2008 בחסות איגוד הבולאות העולמי, נפתחה בשבוע שעבר ביום רביעי 14 במאי, 2008 ועד ליום רביעי 21 במאי, 2008 בגני התערוכה בתל אביב. 

אליפות העולם בבולאות ישראל 2008 מאורגנת על ידי דואר ישראל, השירות הבולאי והתאחדות בולאי ישראל. יותר מ- 70 מדינות ישתתפו בתערוכה עם מגוון של 2,600 מסגרות תצוגה של האוספים הבולאיים הטובים בעולם בשווי של למעלה מ- 100 מיליון דולר! במקום - הפנינג לכל המשפחה. הכניסה חופשית.

 

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.