כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
מדור פרסומי

קורס חדש: כך תתווכח עם פקיד הבנק שלך!

19/05/2008

שיעור חדש במרכז לשוק ההון- המחנך את האזרח הממוצע כיצד לשחות בין פקידיי הבנקים: "כיצד תתווכח  עם פקיד הבנק – שיעור באימפרוביזציות של מצבים מול הפקיד"

"אנו רואים שאצל אנשים שמגיעים אלינו יש פחד פסיכולוגי לעמוד מול פקיד הבנק"- מסבירים המרצים בקורס!

מכללת שוק ההון במסגרת המרכז לשוק ההון CAPM מפעילה בימים אלו  קורס חדש, פסיכולוגי- כלכלי, לציבור הרחב, באמצעותו יכול כל אחד מאזרחי ישראל גם אם אין לו השכלה פיננסית  להבין  כיצד להתווכח עם פקיד הבנק שלנו וכיצד להבין את המניפולציה של פקיד הבנק עלינו.

על השיעור הייחודי הוחלט לאחר שנבדק כי בקרב נרשמים רבים לקורסים מצוי אחוז גבוה של אנשים שמספרים כי איבדו כספים רבים בבורסה בשל מהלכים לא נכונים, ונכנעו לעמלות שמכתיב להם פקיד הבנק.

"המרכז לשוק ההון CAPM " הוא הגוף המרכזי בישראל המתמחה בהסברת שוק ההון לכלל הציבור הישראלי.  כגוף המרכז את הקשר עם  החברות המובילות בתחום לציבור הישראלי, מפעיל CAPM מרכז לימודי הפתוח לכל אזרח ישראלי וללא קשר להשכלתו הכלכלית בנושא השקעות בארץ ובעולם.

מתוך שאלות והתייעצויות שעלו במכללת שוק ההון של מרכז שוק ההון    הוחלט  לייצר שיעור בו ילמדו אזרחי ישראל, ללא כל קשר להשכלתם והבנתם הכלכלית, כיצד להתמודד עם עמלות הבנקים ועם פקידיי הבנק המשיטים אותם עלינו. במסגרת שיעור זה ילמדו שיטות ייחודיות להתמודדות פסיכולוגית עם מניפולציות של פקידיי הבנקים המופעלות עלינו האזרחים. 

על מנת להראות לאזרחים כי גם בבנק ניתן להתמקח על העמלות, תערכנה אימפרוביזציות והדמיות של עמידה, התווכחות  והתמקחות מול מנהל העו"ש או פקיד הבנק על גובה העמלות והריבית, כשאנו מגיעים לפתוח חשבון. המשתתפים בשיעור ילמדו בפועל כיצד להתמקח עם פקיד הבנק, מנהל העו"ש או כל נציג בנקאי מולו אנו כאזרחים עומדים בחיינו הכלכליים כשאנו מתמודדים עם העמלות המשולמות לבנק בו אנו מנהלים את חשבוננו.

" אנו רואים שאצל אנשים שמגיעים אלינו יש פחד פסיכולוגי לעמוד מול פקיד הבנק ואנו נטמיע אצל האזרחים הישראליים כי בנק הוא עסק כלכלי לכל דבר הרוצה אותנו כלקוחות, וכמו שניתן להתמקח בשוק על הסחורה, ניתן להתמקח על העמלות שניגבות מאיתנו", מסביר עדני. 

"לאחר שראינו שהגיעו אלינו אנשים שכבר נפלו בבורסה וביקשו ללמוד כיצד לא לחזור על המשגים והטעויות החלטנו לייצר שיעור ייחודי", מסביר מנהל המרכז לשוק ההון גיל עדני,  "שיעור שהוא כל כולו לקחים ואזהרות לפני הכניסה לבורסה. ניתקלנו באנשים שנכנסו עם כל חסכונותיהם לבורסה ויצאו ממנה בשן ועין. במרכז לשוק ההון ניצור עבור המשקיע הקטן- האזרח הישראלי כלים באמצעותו יוכל לשייט בביטחה בין הכרישים הגדולים". 

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.