כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
מדור פרסומי

מחלבת יטבתה מעלה קמפיין תדמיתי למשקאות החלב ויוצאת למסע "השתוקקות" מחודש בעקבות הטעם האהוב – "טעם יטבתה"

21/05/2008

מעלה רימייק (שחזור) לסרט החיילים המיתולוגי מלפני 20 שנים בגירסה עדכנית בכיכובו של הפרזטור מיכאל הנגבי; היקף הקמפיין נאמר בשני מיליון $ באמצעות משרד הפרסום שלמור אבנון עמיחי/ Y&R

מחלבת יטבתה מעלה קמפיין תדמיתי למשקאות החלב (שוקו, בננה, מוקה, מילקשייק) ויוצאת "למסע השתוקקות" מחודש  בעקבות הטעם האהוב – "טעם יטבתה". הסרט החדש משחזר את סרט החיילים המיתולוגי מלפני 20 שנים, אשר הציג פלוגת חיילים במדבר החם היוצאים למסע בעקבות הטעם האהוב והמרענן.

הסרט בגירסתו העדכנית בכיכובו של הפרזנטור מיכאל הנגבי, בבימויו של שחר סגל שביים גם את הסרטון המיתולוגי ובהשתתפותו של השחקן אביתר לזר שגילם אז את מפקד המחלקה.

הקמפיין יעלה בבאמצעות משרד הפרסום שלמור אבנון עמיחי /Y&R בהיקף כספי הנאמד בכשני מיליון $.

אודות סרט הפרסומת

סרט החיילים המיתולוגי של מחלבת יטבתה, ששודר לפני כעשרים שנה במשך תקופה ממושכת בבתי הקולנוע טרום עידן הערוץ המסחרי, הציג מחלקה של חיילים בסופו של מסע מתיש במדבר. בקילומטר האחרון של המסע המפרך - המפקד "מגרה" אותם בתיאורים מפתים לשוקו יטבתה צונן ומרענן.. המצפה להם בסוף המסע. על רקע הסרט התנגנה מנגינת "הבולרו" שהפכה למזוהה עם המותג יטבתה מאז אותו הסרטון.

כמו גם סרט הפרסומת המיתולוגי גם הגירסה המחודשת מגוללת "מסע השתוקקות" אל עבר הטעם האהוב – טעם יטבתה. בסרט הפרסומת החדש וברוח התקופה הפרזנטור של מחלבת יטבתה מיכאל הנגבי, משמש כחייל סורר במחלקה, כאשר באמצע מסדר המפקד מכשיר הסלולאר שלו מצלצל עם רינגטון מנגינת "הבולרו". במסגרת מסע ההשתוקקות מפקד המחלקה, מוליך את הפלוגה במדבר ובקילומטר האחרון מדרבן את המחלקה להמשיך באמצעות תיאורים מפתים על משקאות חלב טעימים ומרעננים של יטבתה המחכים להם בסוף המסלול.

צילום: אלירן אביטל

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.