כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
מדור פרסומי

האולימפיאדה של האופנ-אדה

22/05/2008

אולימפיאדה בישראל? כן, כן. תתפלאו. אבל מה שייבחן בה לא יהיה הישגים ושיאים ספורטיביים אלא ביצועים וספציאליטה בעולם האופנה, הדוגמנות והיופי.

מדובר באליפות לאומית חדשה הנערכת בפעם הראשונה בישראל, ושבה ישתתפו עילית מהדוגמנים והדוגמניות בארץ וכן נבחרות שונות של פרחי דוגמנות עם לוק של מיליון דולר ממגוון סוכנויות הדוגמנות הנבחרות בישראל.

המתחרים והמתחרות יצטרכו להפגין את כישוריהם הפוזאיסטים למול המצלמות ולהציג מאזן מושלם של דיגניטי בשלל תחרויות דוגמנות מאתגרות, שבסופן יניפו היפים והיפות שיזכו במקומות הראשונים את גביעי האולימפיאדה של האופנ-אדה.

"המטרה שלנו היא להביא למצוינות בעולם האופנה והדוגמנות הישראלי ולצבוע ביופי מסנוור עיניים את האוהדים והאוהדות של מה שנקרא עולם הזוהר", כך הסביר אמש צלם האופנה דני מילר, מבכירי צלמי האופנה בארץ למעלה מ-30 שנה, ומי שעומד מאחורי האולימפיאדה של האופניאדה שתצא לדרך ממש, במקביל, לאולימפיאדה בבייג'ין

זו הולכת כנראה להיות האולימפיאדה הראשונה שבה המשלחת הישראלית שלנו תחזור עם גביעי זהב שאפשר למלא אתם אצטדיון. עשרות אנשי אופנה, דוגמנות וזוהר, שחברו יחדיו לצורך "האולימפיאדה של האופנ-אדה", מתכננים להביא לנו את הכבוד הגדול הזה, במקביל ממש לאולימפיאדה שתיערך בבייג'ין, בעוד מספר שבועות. "נעשה הכול בדגם האולימפי החדש שיצרנו כדי שנבחרת ישראל תביא לישראל גאווה ותארים בקנה מידה היסטורי. לא סתם ככה כולם בעולם אומרים שהישראליות הן הכי יפות בעולם!", מסביר דני מילר, מבכירי צלמי האופנה בארץ וממארגני  התחרויות של האולימפיאדה של האופנ-אדה.

סוף סוף האולימפיאדה מתקיימת בישראל. האולימפיאדה של האופנ-אדה הכוונה. האולימפיאדה, שלקיומה בישראל חולמים כבר 60 שנה גם ישראלים שלא גרים בישראל, אמורה להתחיל בעוד מספר שבועות ולהסתיים לקראת אותו חודש שתסתיים בו האולימפיאדה בבייג'ין. מאחורי התחרויות עומד דני מילר, מבכירי צלמי האופנה בישראל, הנחשב לאחד מסמלי עולם הדוגמנות והיופי המקומי מאחר שבמשך 30 השנים האחרונות צילם כמעט את כל הגדולים והגדולות בתחום. מהצילומים האומנותיים של האמן ניר הוד ועד מי לא, בעצם.

"המטרה היא להביא למצוינות בעולם האופנה והדוגמנות הישראלי ולצבוע ביופי מסנוור עיניים את האוהדים והאוהדות של מה שנקרא עולם הזוהר", הסביר דני מילר. "אנחנו מזמינים למעשה בימים אלה את בכירי עולם הדוגמנות להתחרות ביניהם על הדיגניטי המקצועי שלהם בשלל תחרויות דוגמנות ולייף סטייל מאתגרות שיקיפו את כל ענפי היופי. יהיה יופי טופי, על בטוח",  אמר.

בימים אלה כאמור נשלמות ההכנות האחרונות לקראת פתיחת האולימפיאדה של האופנ-אדה. התחרויות יערכו במקבץ מקומות שונים ברחבי הארץ, אבל חלוקת המדליות תעשה בתל אביב. על המתמודדים והמתמודדות  במקצים השונים, ועל ענפי היופי והדוגמנות שיערכו בהם תחרויות, תבוא הודעה-לעיתונות נפרדת.          

צלם:דני מילר

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.