כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
מדור פרסומי

עידן חדש בתחום הרכב בישראל - רשת ACE וקל אוטו יוצאות לראשונה בשת"פ ייחודי

27/05/2008

עידן חדש בתחום הרכב בישראל  - רשת ACE וקל אוטו יוצאות לראשונה בשת"פ ייחודי:לקוחות ACE אוטודיפו ייהנו משרותי הרכב של קבוצת קל אוטו באמצעות נקודות מכירה שתקים החברה בסניפי ACE אוטודיפו

השקת סניף קל אוטו במתחם ACE בסינרמה בת"א תתקיים ביום ד' (28.5) ב- 16:00 במעמד הרב הראשי של ת"א, הרב לאו, שיקבע המזוזה.

רשת ACE אוטודיפו וקבוצת הרכב קל אוטו, יוצאות לראשונה בשיתוף פעולה ייחודי, במסגרתו ייהנו לקוחות ACE אוטודיפו ממגוון שירותי קבוצת קל אוטו בתחום הרכב: השכרה, ליסינג, מכירת רכב  וביטוח במתחמי המכירה של ACE.

בשלב הראשון תפעיל קבוצת קל אוטו שטחי מכירה בסניפי ACE בסינרמה (רחוב יגאל אלון, תל אביב) ובבני ברק (ליד קניון איילון) ובהמשך יתרחב השת"פ לסניפי ACE נוספים ברחבי הארץ. עוד ייהנו לקוחות ACE וקל אוטו מהטבות בלעדיות וממבצעים מיוחדים ובלעדיים.

קובי מויסה, מנכ"ל חברת ACE אוטו דיפו,: "אין ספק שמדובר בתחילתו של עידן חדש בתחום השרות ללקוחות בכלל והרכב בפרט, ואין מקום יותר ראוי לשיתוף פעולה זה מאשר מתחמי ACE המשלבים בהם גם את חנויות אוטו דיפו הייחודית המספקות מגוון מוצרים בתחום הרכב. לדבריו, שיתוף פעולה ייחודי זה הוא חלק מהאסטרטגיה של הרשת הדוגלת במתן שירות מקסימאלי ללקוחות הרשת עד להגשת סל פתרונות מלא עבור הלקוח.

שמוליק  קליין, מנכ"ל קבוצת קל אוטו הוסיף כי: " רכב הופך להיות מוצר יותר ויותר נגיש בישראל, וההחלטה של קל אוטו היא להקל על הלקוחות בהבאת המוצר עד למרכזי הקניות בהם מסתובבים ממילא. עד היום מיקמו חברות הרכב את סניפיהן באיזורים לא מרכזיים, בעיקר משיקולי עלויות, למרות שללקוחות, לעיתים קרובות, אין כלי רכב שמלווה אותם בתהליך הרכישה. התפיסה החדשה שמנהיגה קל אוטו תהיה להגיע אל הלקוחות בכל מקום מבלי להתאמץ ולבזבז זמן יקר. שיתוף הפעולה עם אייס ראשוני בתחום הזה, ויקנה לקבוצת קל אוטו יתרון אסטרטגי על מתחרותיה."

שיתוף הפעולה ייחנך באירוע חגיגי של קביעת מזוזה על-ידי הרב לאו, במסגרתו תושק נקודת המכירה הראשונה של סניף קל אוטו ב ACE בסינרמה ב-28 במאי, יום רביעי, בשעה 16:00,  במעמד קובי מויסה, מנכ"ל ACE אוטודיפו, ושמוליק קליין, מנכ"ל קבוצת קל אוטו.

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.