כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
מדור פרסומי

מיטב בית השקעות עושה לציבור סדר בשינויים בעולם הפנסיוני

28/05/2008

בית ההשקעות מיטב מתחיל בימים אלו בקורס להכרת שוק ההון, ללא תשלום, לציבור הרחב.  הקורס יכלול 4 מפגשים בני שלוש שעות, כל אחד. במהלכם, יועברו תכנים שונים, ביניהם מושגי יסוד בכלכלה, סוגי נירות ערך שונים, עקרונות בניהול תיק השקעות, הבדלים בין אפיקי חסכון שונים, שוק המט"ח והסחורות, קרנות נאמנות, חסכון פנסיוני, מכשירים פיננסים שונים ועוד.

מאז תחילת השנה, חלו שינויים רבים ומהפכות בענף החסכון לטווח ארוך. שינויים אלו הותירו את ציבור החוסכים עם סימני שאלה רבים בנוגע לזכויותיהם וחובותיהם, ובנוגע לעתידם הפנסיוני. חוק פנסיה חובה, הזכות לבחור את אפיק ההשקעה ואת הגורם המנהל, ניוד מלא של כספי החסכון, IRA, כל  אלה ועוד הם לא יותר מסיסמאות עבור חלק ניכר מהציבור.

קורס זה מהווה הזדמנות עבור הציבור הרחב להתעדכן בזכויותיו, לקבל טיפים לשיפור החסכון הפנסיוני, ולהפנות שאלות למומחים בעלי נסיון בתחום. שכן, במהלכן יעשה סדר בשינויים שחלו לאחרונה בענף החסכון הפנסיוני, כמו גם בתחומים נוספים בשוק ההון. מיטב בית השקעות נכנס לתחום החיסכון הפנסיוני ב-2003, עת הקים חברה לניהול קופות גמל, שכיום עומד בראשה איציק אסטרייכר, מנכ"ל מיטב גמל ופנסיה. ב- 5 השנים האחרונות צמחה מיטב גמל, כך שכיום היא  מנהלת נכסים בהיקף של כ-3 מיליארד שקל. 
 
הקורסים יערכו בכל רחבי הארץ, כשבין המרצים ניתן למנות את צבי סטפק, מנהל ההשקעות הראשי ויו"ר מיטב, ואת אבנר סטפק, מנכ"ל מיטב, שישתפו את המשתתפים, מעבר לתכנים הלימודיים, גם בהערכותיהם לגבי המצב בשווקים, המלצותיהם על מניות, ונושאים אקטואליים המשפיעים על שוק ההון.

יש לציין, כי במסגרת הפנייה של מיטב למגזרים שונים, יותאמו תכני הקורסים לקהל הנרשמים. מעבר לקורסים הפתוחים לציבור הרחב, יערוך בית ההשקעות מיטב גם קורסים ייחודיים בשוק ההון למגזר החרדי ולמגזר הערבי. 

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.