כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
מדור פרסומי

נגב השקיעה 10 מיליון ₪ במפעל החברה בירוחם

29/05/2008

חברת "נגב" השקיעה למעלה מ- 10 מיליון ₪ בהגדלת כושר ייצור האריחים של המפעל , בעקבות עלייה דרסטית בביקוש. אבי מוטולה, מנכ"ל נגב: "אנו צופים גידול של 15% בייצור וגידול של כ-25% במכירות מוצרי נובו "

חברת "נגב" השקיעה ברבעון האחרון למעלה מ- 10 מיליון ₪ במפעל הייצור בירוחם ברכישת ציוד מהמתקדמים בעולם בתחום ייצור אריחי הפורצלן. מטרת ההשקעה העיקרית  של "נגב" היא הגדלת כושר הייצור של המפעל במיוחד בייצור אריחי NOVO הגדולים (60*60), שהביקוש אליהם צמח באופן דרסטי בשנים האחרונות בארץ ובעולם.
ההשקעה בקווי היצור של המפעל תאפשר גם את הגדלת יכולת הפיתוח של קולקציות אופנתיות חדשות של אריחים וכן פיתוח דגמי אריחים חדשים בתדירות גבוהה בהתאם לדרישות השוק. פיתוחו ושיפורו של קו הייצור יאפשר מעתה ל"נגב" לפתח אריחים ודגמים חדשים ,יחד עם בתי אופנה ועיצוב מהמובילים באיטליה ,במקביל לייצור, מבלי לפגוע בתפוקת המפעל.
החברה צופה כי מעתה תהי אפשרות לפתח בין 6 ל-10 סדרות מוצרים חדשים ברבעון, לעומת 2 סדרות חדשות ברבעון עד כה. בעקבות ההשקעה צופה "נגב" גידול של 15% בתפוקה הכוללת של המפעל וגידול של 50% בייצור אריחי NOVO גדולים במיוחד (60*60).

הציוד החדש מאפשר שיפור איכות המוצרים של "נגב", מבחינה טכנית ומבחינה עיצובית, וההשקעה הכספית מעידה על החשיבות ששמה "נגב" על החדשנות בתחום העיצוב. הציוד הטכנולוגי החדשני שרכשה "נגב" מיובא מאיטליה שם נעשה בו שימוש במפעלים הגדולים ביותר בעולם,  והוא חוד החנית בתחום מוצרי הפורצלן לחיפוי.

אבי מוטולה מנכ"ל "נגב": "מהפיכת הייצור של 'נגב' תאפשר לנו להגדיל את מחזור הייצור של המפעל ב-15%, מה שצפוי להביא לעלייה במכירות של כ25% במכירות נובו . חשוב לנו להמשיך ולייצר מוצרים איכותיים ומעוצבים ברמה הגבוהה ביותר בעולם וכל זאת במחירים תחרותיים, תוך מתן מענה לביקוש הגובר בארץ ובעולם לאריחים המעוצבים של NOVO".

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.