כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
מדור פרסומי

מטפחים את הנדל"ן: קבוצת קל אוטו רכשה קומה שנייה במגדלי בסר ברמת גן, כולל את מתחם המכללה של פנינה רוזנבלום, בעסקה של כ- 5 מיליון ש"ח.

4/06/2008

קל אוטו פרויקטים, חברת בת של קבוצת קל אוטו, קבוצת הרכב החמישית בגודלה בישראל, העוסקת בהשכרה, ליסינג, מכירה וביטוח כלי רכב, ממשיכה את פעילותה העסקית בתחום הנדל"ן. קל אוטו פרויקטים רכשה קומה נוספת במתחם המשרדים במגדלי בסר החדשים  ברמת גן  בעלות של כ- 5 מיליון ₪. קומה זו מתווספת לקומה שנקנתה על ידי קל אוטו לפני מספר חודשים.

קל אוטו פרויקטים, זרוע הנדל"ן של קבוצת קל אוטו, רכשה השבוע קומה נוספת במתחם המשרדים המפואר במגדל בסר 1 ברמת גן. הקומה שנקנתה כוללת מתחם משרדים מפואר בגודל של כ-500 מ"ר, מחסן, 11 חניות, בו פועלת כיום המכללה למקצועות היופי והניהול של פנינה רוזנבלום. רכישה זו, מצטרפת אל 525 מ"ר שרכשה קל אוטו במגדל בסר לפני מספר חודשים. הקומה נרכשה מחברת הפניקס השקעות, והמכללה של פנינה רוזנבלום תמשיך לפעול בתוכה במסגרת חוזה שכירות שהועבר לקל אוטו.

"בימים אלו אנו משלימים את התשתיות לבנייתה של מכללת קל אוטו, שתוביל לשינוי במערך כוח האדם בענף הרכב, תשנה ותקבע סטנדרטים חדשים למקצועות הניהול העסקי בענף. רכישות אלו נועדו על מנת לאפשר לסטודנטים של המכללה, את אולמות הרצאה המתקדמים ביותר, את התשתית המנהלתית שלה הם יזדקקו, ואנו צופים כי זרוע הפרויקטים של קבוצת קל אוטו תמשיך להרחיב את עסקי הקבוצה לתחום הנדל"ן."  אומר שמוליק קליין מנכ"ל קבוצת קל אוטו.

קבוצת קל אוטו, בבעלותם של שמוליק ואלה קליין, שהוקמה בשנת 1992,  עוסקת בהשכרה, מכירה, ליסינג וביטוח של כלי רכב. בין לקוחות הקבוצה ניתן למצוא את  בנק לאומי, טמפו מנפאוור, ישקר, דנאל, אייס, נגב קרמיקה, פקר פלדה מקבוצת אפריקה ישראל, ועוד. 

בשנת 2007, חדרה הקבוצה גם לתחום הביטוח, כאשר הקימה את קל אוטו סוכנות לביטוח בע"מ, המעניקה שירותי ביטוח בכל תחומי החיים.

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.