כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
מדור פרסומי

חברת מוצרי הטיפול במים Pentair זורמת מהר יותר בעזרת דאסו סיסטמס

12/06/2008

פתרון PLM שפותח בישראל, התומך במערכות תיב"מ מרובות ובאתרים מרובים מקצר סבבי פיתוח מוצר ב-50 אחוז

חברת התוכנה דאסו סיסטמס (Dassault Systèmes), מובילה עולמית בפתרונות תלת ממד (3D) וניהול מחזור חיי מוצר (PLM), הודיעה כי קבוצת Pentair Water - אחת הספקיות הגדולות בעולם של מוצרי העברה, טיפול, אחסון וניצול מים – הטמיעה את תוכנת ניהול מחזור חיי מוצר ENOVIA SmarTeam המפותחת במרכז הפיתוח של דאסו סיסטמס בישראל.

המערכת, בעלת יכולות ניהול סביבות מרובת מערכות תיכנון, ייצור בעזרת מחשב (תיב"מ) ומרובות אתרים, אפשרה לחברת שירותי המים ליצור סביבת ניהול נתוני PLM שיתופית אחידה עבור 12 אתריה ברחבי העולם.

עם ENOVIA SmarTeam קיצרה Pentair סבבי תכנון מוצר בכ-50 אחוז, תוך שמירה על גישת נתונים מאובטחת ומיידית במרחב פעילויותיה הגלובליות.

קבוצת Pentair בחרה ב-ENOVIA SmarTeam כדי לענות על צרכיה העיקריים: מערכת שיתופית לתכנון תלת מימדי  התומכת באתרים מרובים, גישה אחידה לתזרימי תהליכי עבודה (Workflow), ומאגר נתונים מרכזי עם מודל נתונים אחיד ומשותף.

"פישוט מקורות המידע מספק יתרון ישיר לצרכני המידע שלנו, כולל אתרי הייצור שלנו בסין ובמקסיקו, שהיוו יעד ראשי של מאמץ זה", אמר קרלוס מורנו, מנהל מערכות PLM ב- Pentair.

מורנו רצה לאפשר נגישות למידע מכל אתר כדי להפחית את הסיכונים העסקיים של החברה, וכדי להפחית תקורות הכרוכות במענה לתקני האיכות של החברה.

"בסופו של דבר, יכולת ניהול אתרים מרובים של ENOVIA SmarTeam היא זו ששכנעה את כולם לבחור בפתרון, כיוון שהיכולת לתקשר ביניהם היתה מאוד מושכת. היכולת של ENOVIA SmarTeam לעבוד בשקיפות עם סביבה מרובת מערכות תיב"מ, כולל SolidWorks שהנה הבחירה המועדפת של  Pentair עבור תכנון הנדסי תלת-ממדי, הייתה יתרון ברור נוסף".

ד.ה. בראון, המייסד והשותף המנהל של חברת הייעוץ CPDA, אמר: "למונרו הייתה ברורה חשיבותה האסטרטגית של ENOVIA SmarTeam. הצלחת התוכנית ביססה PLM ב- ENOVIA SmarTeam ככלי אסטרטגי המאפשר חדשנות, מרחיב את התמורה הרבה מעבר לחסכון בהוצאות, ומאפשר שימוש חוזר בתהליכים ובידע".

חברת התוכנה דאסו סיסטמס (Dassault Systèmes) - מובילה עולמית בפתרונות תלת ממד (D3) ופתרונות PLM (ניהול מחזור חיי מוצר), מביאה ערך ליותר מ- 100,000 לקוחות ב- 80 מדינות בעולם. כחלוצה בתוכנות 3D מאז 1981, דאסו סיסטמס מפתחת תוכנות ויישומי PLM התומכים בתהליכים תעשייתיים, תוך אספקת חזון בתלת ממד למחזור החיים השלם של מוצרים- מתפיסה ועד תחזוקה ומחזור. כתובת האתר של החברה: www.3ds.com

מגוון מוצרי דאסו סיסטמס כולל את CATIA לעיצוב ותכנון מוצרים וירטואליים; SolidWorks לתכנון ועיצוב מכני בתלת מימד; DELMIA לייצור וירטואלי; SIMULIA – לבדיקות וירטואליות; ENOVIA לשיתופיות גלובלית בניהול חיי המוצר; 3DVIA לחוויית תלת ממד מקוונת ו"טבעית" (lifelike experience). CATIA, SolidWorks, DELMIA, SIMULIA, ENOVIA וכן 3DVIA הם סימנים רשומים של דאסו סיסטמס או של חברות הבנות שלה בארה"ב ובמדינות נוספות. דאסו סיסטמס נסחרת בבורסת הנאסד"ק (DASTY) וביורונקסט בפריז (, DSY.PA13065#).

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.