כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
מדור פרסומי

תאגיד המים והביוב מניב ראשון, יצא בקמפיין מניעתי הנועד למנוע סתימות ברשת הביוב הביתית ויוביל לחיסכון במים לתושבי העיר ראשון לציון

15/06/2008

"אל תהיה סתום!", זה לא בדיחה זהו הקמפיין מניעתי הנועד למנוע סתימות ברשת הביוב הביתית ויוביל לחיסכון במים לתושבי העיר ראשון לציון.

תאגיד המים והביוב מניב ראשון, מעלה בימים אלו קמפיין פרסומי שמטרתו לסייע לתושבי העיר ראשון לציון, למנוע סתימות ברשת הביוב בבניינים רבי קומות.

מעת לעת מגיעים למוקד השרות של מניב ראשון פניות באשר לסתימות המובילות להצפות ביוב בפתחי היציאה של בריכת הביוב בניינים רבי קומות.

לשטחי הבניינים ו/או גושי הבניינים על פי התקנות של הממונה על רשת המים והביוב בישראל מניב ראשון אינה אחראית ואינה רשאית להיכנס ולתקן את התקלות. האחריות לתיקון ההצפות הם על אחריותם של תושבי הבניינים ובמימונם.

לאחר בדיקות שנעשו באמצעות צוותי האחזקה והשרות של מניב ראשון, נתגלתה תופעה של גופים זרים וקשיחים הנזרקים לאסלות השירותים בבתים כגון: תחבושת היגייניות, טיטולים, פדים, קסמי אוזניים, שקיות של חטיפים ועוד.

כל אלו סותמים את פתחי היציאה של צינור הביוב המוביל אל הבריכה הביתית שממנה מוביל צינור הביוב את כל השפכים אל צינור מרכזי בו מובלים השפכים על ידי מניב למכון הטיהור.  

סתימות אלו גורמות להצפות ביוב בתוך שטח הבניינים ומביאות עימם ריחות רעים והוצאה כספית ניכרת לתושבים בתיקון התקלה שבאחריותם.

לאור התוצאות של הבדיקות החליט מנכ"ל מניב ראשון, מר דני לב, ליזום קמפיין הסברתי ומניעתי לתושבי העיר.

דני לב מנכ"ל החברה: "במסגרת פעילותנו השוטפת נתקלנו בתקלות בתופעה של סתימות ביוב והצפות בתוך שטחי הבניינים שאינם באחריותנו הישירה.

הוריתי לצוותי האחזקה לבדוק מהם הגורמים לבעיה ונוכחנו לדעת על פי הממצאים, כי חלק מן התושבים מרבים להשליך לאסלה הביתית מוצרים קשיחים היוצרים סתימות בצנרת הביוב ומובילים להצפות.

למרות שאין למניב ראשון אחריות ישירה לתופעה זו ולגורמיה החלטתי להעלות קמפיין הסברתי ומניעתי כשרות לתושבי העיר.

אני מאמין שבמשך הזמן התושבים שיתוודעו למודעות בעיתונים ובשלטי מכווני הרחוב מוארים, מפות השכונות והדריו המקומי FM91, יפנימו את המסר, ישנו את הרגליהם,  ובכך הם יחסכו במים בכך שלא יחזרו על פעולת השטיפה של המים בתוך השירותים הפרטיים שלהם וגם ימנעו סתימות ביוב, הצפות וריחות לא נעימים שייגרמו להם הוצאות כספיות רבות בתיקונם." 

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.