כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
מדור פרסומי

חברת voiceme משתפת פעולה עם האתר האוהדים של מכבי תל אביב בכדורסל www.maccabifans.co.il

18/06/2008

חברת  Voice-Meהישראלית  www.voiceme.co.il  המתמחה בפיתוח אפליקציות תקשורת מבוססות רשת (web based), ללא צורך בהתקנת תוכנה,  מרחיבה את פעילותה וקידמה שיתוף פעולה ייחודי עם האתר האוהדים של מכבי תל אביב בכדורסל www.maccabifans.co.il.

במסגרת השת"פ , יכולים גולשי האתר להגיב לכל כתבה באמצעות הודעות קוליות הודות לשילוב מערכת תגובות בטכנולוגיה חדשנית המאפשרת לגולשים להגיב בוידיאו או בקול לתיבות ,מאמרים, גלריות ועוד. בהמשך יורחב שיתוף הפעולה וישולב רדיו צ'אט לייב שיאפשר לאתר האוהדים לשדר שידורי רדיו חיים דרך האינטרנט.

"מהלך זה של Voice-Me הינו חלק משורה של יישומים ייחודיים חדשים בתחום הווידאו והקול במסגרתם פועלת החברה ומקדמת שורה של שיתופי פעולה עם עשרות אתרים, בניהם אתר האוהדים של מכבי ת"א בכדורסל", מסר עמית כמיסה מנכ"ל  Voice-Me.

וייס מי מציעה את רוב מוצריה בשיתוף פעולה עם אתרי אינטרנט ללא כל תשלום כספי,ללא כל צורך בהתקנת תוכנה ע"י המשתמש או ע"י בעל האתר והטמעה קלה ופשוטה בין השירותים אותם מציעה החברה קיימות מערכות רבות ומגוונות ואשר יפורטו להלן:

בין היישומים שהחברה מציעה:

• כפתור "השאר לי הודעת  "Voice/Videoשישולב בדף האישי של כל אחד מהמשתמשים שלך ויאפשר למי שפוקד את הדף להשאיר לו הודעת קול או וידאו.

• כפתור "דבר איתי" ("Talk to Me")  ושישולב בדף האישי של כל אחד מהמשתמשים שלך ויאפשר למי שפוקד אותו – ללא התקנת תוכנה כלשהיא- להתקשר לבעל הדף בשיחת Video Chat עם או בלי מצלמה. בעל הדף מקבל הודעה על ההתקשרות ויכול לפתוח שיחת ועידה או לחילופין לדחות ההתקשרות או להפנות את המתקשר לתיבה קולית.

• לאפשר למשתמשים שלך להקליט קטע וידאו אישי ולמקמו בדף שלו, לצד תמונתו ( + כמובן אפשרות למחוק ו/או לערוך את הקטע בכל עת).

• VOICEME TV/VOICE ME RADIO רדיו עם שידור וידאו או ללא שידור וידאו בשידור חי ואשר מאפשר שידורי רדיו ע"י בעל האתר או מי מטעמו.

• יישום שיתווסף הזמן הקרוב – כל אחד מהמשתמשים שלך יקבל בחינם מספר טלפון (למעשה אנונימי) לצורך קבלת הודעות ו/או שיחות, בזמן שהוא נמצא באתר שלך.

• אפשרות לשלב Talk-back קולי או Talk-back וידאו באתר שלך.

• אפשרות לגולשים להשאיר באתרך "הודעת ביקור" בוידאו או בתמונה ויוצגו לכל באי האתר.

• העלאת תכני וידאו או קול בלייב

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.