כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
מדור פרסומי

בעקבות קובי אלכסנדר- נמיביה הפכה ליעד תיירותי מבוקש בקרב הישראלים

19/06/2008

מאות הכתבות שפורסמו על שהותו של קובי אלכסנדר בנמיביה, והחשיפה התקשורתית שקיבלה נמיביה בישראל הביאה ב-2008 לעלייה של כ-400% במספר הישראלים שיצאו לטיולים גיאוגרפיים בנמיביה; מבדיקת שוק שערכה חב' אופיר גיאוגרפי עולה שבשנת 2008 יבקרו בנמיביה כ-2,500 ישראלים, לעומת כ-500 ישראלים בלבד בשנת 2007

מאות הכתבות בתקשורת הכתובה והאלקטרונית שפורסמו על שהותו של איש העסקים קובי אלכסנדר בנמיביה, והחשיפה התקשורתית שקיבלה המדינה בכלי התקשורת הישראלים, הביאו להעלאת המודעות בתחום התיירות למדינה זו.

לאחרונה נבחרה נמיביה ע"י מדריכי טיולים כאחת מ-7 המדינות האטרקטיביות והמעניינות ביותר בעולם לטיולים גיאוגרפיים.
מר בועז וקסמן, יו"ר חב' "אופיר טורס" מציין שבשנת 2008 תהיה עלייה של כ-400% בטיולים של ישראלים לנמיביה, ובעיקר בתחום הטיולים הגיאוגרפיים. ההערכה הינה שהשנה כ-2,500 ישראלים יגיעו לנמיביה, לעומת 500 ישראלים בלבד שטיילו בה בשנת 2007.

נמיביה, שהתברכה במשאבים טבעיים עשירים, בתשתית מודרנית איתנה ובמגוון של תרבויות מסורתיות, נקראת על שם מדבר נמיב, שבשפת אנשי הנאמה החיים בדרום המדינה משמעו "המדבר המתגלגל ללא סוף".עד לקבלת עצמאותה בשנת 1990 נשלטה על ידי דרום אפריקה.

נמיביה ממוקמת בין מדבר קלהרי לבין דרום האוקיאנוס האטלנטי, ידועה בקסמה לתושבי דרום אפריקה הסמוכה, אולם התיירות העולמית גילתה רק לאחרונה את תושביה המסורתיים והמרתקים, את המדבריות, המסלולים המיוחדים, נופי הים ואת שפע חיות הבר והמרחבים האינסופיים. נמיביה מציעה את אחת משמורות הטבע הגדולות באפריקה- שמורת אטושה, שמורת דובי הים הגדולה ביותר בעולם, דיונות ענק מהגבוהות בעולם ועוד.

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.