כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
מדור פרסומי

מהפכה בביטוחי הנסיעות לחו"ל

9/07/2008

ביטוח נסיעות מלא לחו"ל לחולי לב, מיוחד למנויי שחל

ביטוח הנסיעות המהפכני יאפשר לכל חולה לב לנסוע לחוץ לארץ ולרכוש ביטוח רפואי מלא ללא השתתפות עצמית. הפוליסה יוצאת הדופן תתאפשר לכל חולה לב, בכל מצב בריאותי, אשר משתמש בשירותי הטלרפואה של שחל.

לראשונה בישראל מאפשרת איילון חברה לביטוח, לחולי לב, בכל מצב בריאותי, לרכוש ביטוח נסיעות מלא לחו"ל. פוליסת הביטוח החדשה כוללת  שירותי טלרפואה של שחל, מימון אמבולנס אווירי, כיסוי כל הוצאות האשפוז בחו"ל ומימון כל הוצאות המשך הטיפול בארץ, עד לתקרה של מיליון דולר לכל מצב רפואי ו 250,000$ למצב הקשור לבעיית הלב.

המוצר המהפכני מאפשר לכל חולי הלב, טריים כותיקים ובני משפחותיהם, לנסוע לחו"ל ללא דאגות, ליהנות מרמת מעקב דומה למעקב הרפואי הניתן להם בארץ, ולקבל מימון רפואי מלא לכל הסתבכות רפואית מעבר לים.

מעתה מנויי שחל ובני משפחותיהם יכולים לרכוש פוליסת ביטוח נסיעות המכסה הסתבכות רפואית מעבר לים, לכל אדם בכל מצב בריאות!

לדברי דורית סומברג, ממלאת מקום מנהל אגף ביטוח בריאות באיילון, ביטוחי הנסיעות הקיימים לא אפשרו לחולי הלב לרכוש עד היום ביטוח נסיעות אמיתי, אשר היה מבטיח להם כיסוי מלא של ההוצאות הרפואיות בחו"ל במקרה של החמרה במצבם.

סומברג מוסיפה כי, "הפוליסה החדשנית "נוסעים לחו"ל" של איילון מאפשרת לראשונה לחולי לב ליהנות הן מהמשך שירותי הטלרפואה של שחל, והן  ממימון וכיסוי כל ההוצאות הרפואיות בארץ ובחו"ל במקרה של הסתבכות רפואית".

תנאי הצטרפות:

• מנויי שחל יכולים להתקבל באופן אוטומטי לביטוח במידה ולא אושפזו בשלושת החודשים האחרונים טרם הנסיעה.

• מנויי שחל שאושפזו בשלושת החודשים האחרונים יכולים ליהנות מהביטוח לאחר הצגת אישור רופא מומחה המאשר להם לטוס. אישור זה מאפשר למבוטחים לרכוש כיסוי מיוחד לייצוב מצב בריאותי והטסה רפואית.

• מנויי שחל המתאשפזים בחו"ל יטופלו באופן מהיר ויעיל, וזאת מאחר והתיק הרפואי שלהם יהיה נגיש לבית החולים בחו"ל מיד עם אשפוזם, וניתן יהיה להיעזר בו באמצעות קוד וסיסמא.

• מנויי שחל ימשיכו ליהנות מהיכולת לשדר את מצבם הגופני העדכני אל המוקד הרפואי בישראל מכל מקום בעולם באמצעות הטלפון. הביטוח החדש מאפשר מעתה לטפל באופן אקטיבי ומיידי במנויים, לאחר שהבעיה הבריאותית ממנה הם סובלים אותרה ואובחנה מרחוק.

• במידה והמנוי משדר מחו"ל למוקד הרפואי של שחל שידור המחייב התערבות חרום רפואית, יקושרו אל המבוטח אנשי חברת האסיסטנס הבינלאומי "פמי" העובדים בשיתוף פעולה מלא עם המוקד הרפואי של שחל בארץ.

רקע:

פוליסת ביטוח הנסיעות המהפכנית  "נוסעים לחו"ל",  נולדה לאחר שמומחי שחל ניתחו את תחום ביטוחי הנסיעות לעומקו, ובחרו להציע למנויי החברה פוליסת ביטוח נסיעות העונה לצרכיהם הייחודיים. בין יתרונותיה של הפוליסה החדשה:
1. כיסוי רפואי עד 1,000,000$ לכל מצב רפואי שאינו קשור ללב , ולמקרה של החמרה של מחלת לב קיימת עד 250,000$.

2. הפוליסה לא מגבילה את הכיסוי הביטוחי ליום אשפוז. רק לשם השוואה, ביטוחי הנסיעות הניתנים למנויי חלק מחברות כרטיסי האשראי מגבילים את סכום הכיסוי ל-1,800$ ליום בלבד. יום אשפוז בטיפול נמרץ בארה"ב שעלותו מעל 10,000 דולר יותיר את המטופל חייב לבית החולים 8,200 דולר במקרה הטוב.

3. הפוליסה מממנת את המשך האשפוז בבית החולים בישראל. ביטוחי נסיעות אחרים אינם מממנים את המשך האשפוז בארץ, וכתוצאה מכך עלולים הלוקים בלבם להיקלע להוצאות רבות גם בארץ.

4. כיסוי לטיפולים אמבולטוריים בחו"ל (טיפולים שאינם מצריכים אשפוז) וזאת על פי צורך, לרבות צילומי רנטגן טומוגרפיה ממוחשבת וכדומה.

5. פינוי וחילוץ ממקום האירוע לבית החולים, בכל אמצעי תחבורה - יבשתי, ימי  ו/או אווירי.

6. כיסוי לתרופות בחו"ל (לא כולל תרופות כרוניות אותן נוטל המבוטח ערב צאתו לחו"ל). רק סעיף זה למשל עשוי לחסוך למבוטח עשרות אלפי דולרים.

7. כיסוי  לטיפולי חירום לרפואת שיניים בחו"ל.

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.