כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
מדור פרסומי

מימון מלא לרכב, בעלות של 500 ₪ בלבד(!)

10/02/2009

החלטת הנגיד על הורדת הריבית, גרמה לכך שריבית הפריים עומדת על 2.5 אחוז, וכך נוצרה מציאות חדשה בענף הרכב – מימון מלא לרכב בריבית של רבע אחוז לשנה בלבד.  מבצעי המימון של קבוצת קל אוטו מאפשרים לראשונה רכישת כל רכב בעד 100% אשראי, כששווי הריבית לכל  התקופה יעמוד על כ- 500 ₪.

החלטת הנגיד על הורדת הריבית, יצרה מציאות חדשה ומאד משתלמת בענף הרכב – מבצעי המימון לרכב, המבוססים על ריבית הפריים (בתוספת או הפחתה מהריבית), יצרו הצעות אשראי כמעט ללא עלות נוספת.

בזכות שיתופי פעולה ייחודיים מאפשרת קבוצת קל אוטו לרוכשי רכב, מגוון מבצעי מימון בריביות הנמוכות מריבית הפריים – מבצע מימון לעובדי מדינה והמגזר הציבורי לכל רכב עד 100% אשראי, בריבית פריים מינוס 2% ועד 48 תשלומים. ללקוחות בנק דיסקונט, מציעה קל אוטו הסדר מימון של עד 100% אשראי לכל רכב, בריבית פריים מינוס 2.25% ועד 48 תשלומים.

כיום, מבצעי מימון אלה, מציעים הלוואה בריבית אפסית – הראשון נושא עימו ריבית שנתית של 0.5 אחוז, והשני ריבית שנתית של 0.25% בלבד.

לדוגמא: לקוח בנק דיסקונט, שלקח הלוואה לרכישת רכב בקל אוטו, על 100,000 ₪ לתקופה של 4 שנים, ישלם בממוצע ריבית של 500 ₪ לכל התקופה.

"משמעות הדבר הלכה למעשה", מספר שמוליק קליין, מנכ"ל קבוצת הרכב קל אוטו, "היא שהיום, עוד יותר מתמיד משתלם לכל אדם להחליף את הרכב לשנתון גבוה יותר. המחירים האטרקטיביים על המכוניות, ההלוואה בריבית אפסית ואפשרות לטרייד אין על הרכב הישן – יוצרים חלון הזדמנויות מאד משתלם לכל לקוח." מסביר קליין.  "בצורה זו, היום כל אדם יכול לאפשר לעצמו לשדרג את הרכב לשנתון גבוה יותר, בלי מזומנים, ולחסוך בהוצאות השוטפות של הרכב – שכן תחזוקת רכב ישן, בד"כ עולה הרבה יותר כסף."

לאחרונה יצאה קבוצת קל אוטו במבצע של עד 30% הנחה על מגוון מכוניות שבמבצע. המבצע מתקיים בכל סניפי הרשת ברחבי הארץ: תל אביב, חיפה, נס ציונה, באר שבע.

קבוצת קל אוטו היא קבוצת הרכב החמישית בגודלה בישראל, ועוסקת במכירה, השכרה ,ליסינג וביטוח, בתחום המדיה ובתחום הנדל"ן. בשנת 2008 אף הקימה את קל אוטו קולג' – המכללה הראשונה המלמדת את מקצועות הניהול העסקי בענף הרכב.

בין לקוחות קל אוטו ניתן למצוא את קבוצת מגדל, נגב קרמיקה, מנפאוור, טמפו, פקר פלדה, דנאל, אייס ועוד.

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.