כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
מדיניות כלכלית

התאחדות התעשיינים: "תעשיית הפלסטיקה הישראלית רוצה להפוך לירוקה"

26/06/2008

תעשיית הפלסטיקה הישראלית רוצה להפוך לירוקה. תוך 5 שנים, יגדלו ביותר מפי 5 מכירות המוצרים "הירוקים" של תעשיית הפלסטיקה הישראלית ויגיעו לכ-500 מיליוני דולרים. כך מעריך צבי עברי, יו"ר איגוד הפלסטיקה והגומי בהתאחדות התעשיינים ומנכ"ל אשפלסט תעשיות.

לדבריו, מכירות המוצרים המתכלים ו/או הידידותיים לסביבה בענף הפלסטיקה מגיעים כיום ל-90 מיליוני דולרים בשנה; כדלהלן:- מדובר במכירות של כ-10 מיליוני דולרים של אריזות מתכלות, מכירות בהיקף של כ-20 מיליוני דולרים במוצרי פלסטיקה ידידותיים לסביבה לתחום הבניה, ומכירות בהיקף של כ-60 מיליוני דולרים בשנה, במוצרי פלסטיקה וגומי ידידותיים לסביבה בתחום מוצרי החקלאות.

עברי מציין, כי איגוד הפלסטיקה והגומי בהתאחדות התעשיינים, בסיוע המדען הראשי של משרד התמ"ת, שוקדים על תוכנית להגדלת השימוש בחומרים מתכלים הידידותיים לסביבה בתעשיית הפלסטיקה והגומי.

הוא הוסיף, כי כיום מתקיים כנס מיוחד בנושא עובדות וכיוונים עתידיים בפלסטיקה ירוקה בהשתתפות 200 תעשייני פלסטיקה וגומי, בכנס שנערך ברמת גן, ביוזמת איגוד יצרני הפלסטיקה והגומי של התאחדות התעשיינים ,האגודה הישראלית לפולימרים ופלסטיקה, ושנקר משתתפים, בין השאר, הפרופ' אמוץ ויינברג, נשיא שנקר; מאיר בר-אל, מנהל איגוד יצרני הפלסטיקה והגומי בהתאחדות התעשיינים וסמנכ"ל ההתאחדות, ד"ר יפתח ניר, נשיא האגודה הישראלית לפולימרים ולפלסטיקה וחה"כ אסתרינה טרטמן,  חברת  ה"לובי הירוק".

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.