כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 
מדיניות כלכלית

בדרך לשביתה

1/07/2008

יו"ר הסתדרות המעו"ף, ארנון בר דוד, מאיים בשביתה בשלטון המקומי אם לא יכובד הסכם תוספת השכר לעובדי המגזר הציבורי: "לא ניתן שהעובדים יהיו בני ערובה של השלטון המקומי שמסרב לחתום על ההסכם"

כיבוד הסכם תוספת השכר לעובדי המגזר הציבורי, ובכללם לעובדי הרשויות המקומיות, או שביתה – זה המסר שהעביר לאחרונה יו"ר הסתדרות המעו"ף, ארנון בר דוד, למרכז השלטון המקומי, בעקבות אי מימוש ההסכם שנחתם השנה בנושא בין ההסתדרות החדשה לאוצר.

לאחר מאבק שניהלה ההסתדרות סוכם על מתן תוספת שכר לעובדי המגזר הציבורי. ההסכם שנחתם כולל את העובדים בשירות הציבורי, גופי הסמך ומעסיקים אשר עליהם חל ההסכם. לדברי בר דוד, השלטון המקומי ושלוש הערים הגדולות מעכבים את החתימה על ההסכם ולכן נגרם עוול לרבבות עובדים.

בהודעה שהוציא בעניין תקף בר דוד את התנהלות מרכז השלטון המקומי, שנגועה לטעמו ב"חוסר תום לב ובדרך שאינה מקובלת ביחסי עבודה קיבוציים בכלל, וביחסי עבודה קיבוציים בשירות הציבורי בפרט".

"אני רואה את העניין הזה בחומרה רבה ואין בכוונתי להשלים עם התופעה הפסולה בה מצויים עובדי הרשויות המקומיות כבני ערובה בידי מרכז השלטון המקומי ושלוש הערים הגדולות", אומר בר דוד שדורש כי המענק שאמור להיות משולם במשכורת חודש יוני ישולם במלואו לכל עובדי הרשויות המקומיות, המועצות הדתיות, איגודי ערים לרבות איגודי הערים לכבאות.

אם לא תענה דרישתו של בר דוד, מאיים יו"ר הסתדרות המעו"ף לפעול בכל האמצעים החוקיים העומדים לרשותו, לרבות נקיטה בצעדים ארגוניים, עד כדי שביתה מלאה על מנת למנוע פגיעה בעובדי הרשויות המקומיות.

הדפסשלח לחברהוסף תגובה  הדלק בהZרקור

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.